Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok ti is utáljátok a...

Motorosok ti is utáljátok a tuning autósokat?

Figyelt kérdés
Legjobb amikor a múltkor a lámpánál beállt mellém egy kis Fiat kemény 1,2-es motorral nézegette a sv650-es suzukim. Amikor zöldre váltott a lámpa padlógázzal eltepert, mikor a köv. lámpához ertém totál lenéző volt. Utána én mutattam meg milyen is a gyorsulás:) Többet nem láttam a fickót.
2010. júl. 12. 11:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Én autós vagyok, de én is utálom ezt a fajtát! Azt hiszi a 1,0-es vagy 1,2-es fostalicskájával, hogy egy sportdob, "láda" a csomagtartóban, morcosítás, meg tüzes matrica, és le tud alázni. Főleg, hogy BMW-m van.
2010. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Kedves tudatlan kérdező,az ilyen közel sem nevezhető tuningnak...Te meg ugyanolyan szánalmas vagy mint ő,ha azzal keménykedsz hogy motorral leelőzöl egy 1.2es valószínűleg jó régi fiatot!Egyenesben talán tudsz valamit a motorral,de az első kanyarnál otthagyna egy rendes autó...
2010. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

nem utálom. nevetek rajtuk.

az én mocim csak 46 Le-s, de ezeket a tuning swifteket meg matizokat mindig fölbe alázom, ha idegesítően kezdegetnek (5,5 sec. a 0- 100 a mocimmal).

egyszer megjártam mondjuk :)

a lámpánál túráztatta mellettem egy leon cupra. hát nem kicsit alázott meg. hazamentem, carstyleing.hu-n megtaláltam a kocsit. 400Le-s volt :) csak ugy süvített a turbója

2010. júl. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Kanyarban hogyan előzné meg az autós a motorost?

Te sem ültél még motoron válaszoló..


Egyébként én is utálom, engem is mindig le akarnak hagyni, mert BMW-m van :D

2010. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Én autót vezetek, de az a sok csíra tényleg a lámpánál. Nézegetem át hozzám meg minden. Egy 15 éves 60 LE-s kocsim van, nem versenyautó. Elindulunk a lámpánál húzatom ki minél hamarabb elérjem az engedett sebességet, lehagyom ha olyasmi erős kocsi mint az enyém, mert esetleg tapasztalatlanabb a sofőr vagy nemtom, erre fogja és rámnyom mellettem 70-el és néz. Őket szoktam kinevetni.
2010. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
4. De ültem motoron,és autót is épp eleget vezettem hogy tudjam hogy motorral nincs esélyed a kanyarokban!Nem az ilyen kis szar szinte egyenes kanyarokra gondoltam,hanem a rendes hajtú vagy akár derékszög kanyarokra!Na ott mit csinálsz motorral?
2010. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Én igazából azokat utálom (függetlenül attól, hogy két, vagy négy keréken járnak), akik a lóerőket hangerővel pótolják. Iszonyú zavaró, főleg éjjel, főleg nyáron. (Nem tudom kinyitni miattuk az ablakot. Választhatok, hogy vagy ezektől az idiótáktól, vagy a melegtől nem alszom.)

Szóval láttam már csendes, és nagyon jól gyorsuló gépeket, tehát nem függ össze a nyomaték, és a "könyökhang".

2010. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

pici fék, döntés, egyet vissza, gáz.


Kocsival többet kell fékezned és lassabban veszed be

2010. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2010. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

69%os,11:52es,ha nem hiszed el nem érdekel,de kanyarban nincs esélyed motorral!

http://www.youtube.com/watch?v=WaWoo82zNUA

4:50től jön az érdekes része...

2010. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!