Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok ti is utáljátok a...

Motorosok ti is utáljátok a tuning autósokat?

Figyelt kérdés
Legjobb amikor a múltkor a lámpánál beállt mellém egy kis Fiat kemény 1,2-es motorral nézegette a sv650-es suzukim. Amikor zöldre váltott a lámpa padlógázzal eltepert, mikor a köv. lámpához ertém totál lenéző volt. Utána én mutattam meg milyen is a gyorsulás:) Többet nem láttam a fickót.
2010. júl. 12. 11:08
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
istenem... szerinted ez a video mit bizonyít?? azt, hogy egy különleges, kifejezetten pályázásra készült járgány képes legyőzni egy utcai motort. gratulálok. jó, hogy nem egy forma1es videot küldesz, ahol odaver egy robogót.
2010. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Előző te ritka hülye vagy,azt sem tudod az milyen járgány és hogy milyen árban van:S Nézz utána mielőtt hülyeségeket írsz!
2010. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

ki a sz*rt érdekel az ára?

ez nem egy átlagos utcai autó, amit veresenyeztetnek egy átlagos utcai motorral.

2010. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:05


aránytalan a verseny egy 600 lovas versenygép egy 120 lovas utcai gép ellen. Dobjanak be mellé egy MTT Y2K-t.

2010. júl. 12. 13:45
 15/28 anonim ***** válasza:
Az sem egy átlagos utcai motor...versenymotor alapján csinálták.
2010. júl. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Utcai autó-utcai motor közül a motor a jobb kanyarokban.


Nem véletlenül nemtudott megelőzni egy Skoda Fabia kanyargós úton..pedig csak Simsonnal voltam, és 75 a vége.

2010. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én meg az 50es robogómmal lehagyok minden sportkocsit a belvárosban. Ott állnak szerencsétlenek a dugóban, én meg simán előzöm őket, lehet kanyar, lehet egyenes:D:D:D
2010. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%
69%os,azért nem előzött meg a skoda mert van annyi esze hogy kanyarban ne előzzön mert nem látja be az utat és veszélyes:S Robogós te meg csak azért hagyod le őket mert ők gyakorlatilag állnak.
2010. júl. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Nem csak ha állnak. Budepesten a belvárosban simán bármilyen kocsit lehagyok, ha nem áll akkor is. Mivel neki sorba kell állni, én előre megyek szabályosan.
2010. júl. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Úgyvolt az út, hogy kanyarok aztán egyenesek aztán megint kanyarok..

Az 1.2 Skoda nem bírt felgyorsulni a hosszú egyenesekben, hogy leelőzhessen.

Mire elkezdhette volna már jött a következő kanyar, aminél megint szereztem jópár méter előnyt.

2010. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!