Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok ti is utáljátok a...

Motorosok ti is utáljátok a tuning autósokat?

Figyelt kérdés
Legjobb amikor a múltkor a lámpánál beállt mellém egy kis Fiat kemény 1,2-es motorral nézegette a sv650-es suzukim. Amikor zöldre váltott a lámpa padlógázzal eltepert, mikor a köv. lámpához ertém totál lenéző volt. Utána én mutattam meg milyen is a gyorsulás:) Többet nem láttam a fickót.
2010. júl. 12. 11:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

1,2es HTP skodát lenyomni simóval nem nehéz kanyargós úton, mivel azt a skodák olyanok veszik túlnyomó részt, akik nem akarnak gyorsan menni vele, nem akarják pörgetni. ha teszem azt, egy 1.6os civicel lett volna ellened valami fiatal srác, aki imádja pörgetni, esélyed nem lett volna, de szerintem még a fabia ellen sem ha pörgették volna.


nem egy robogóst és simsonost hagytam már ott c14si astrával, mert az smkp csak 50ig mennek jól, felette már esélyük nincs, ergo kanyarban sincs esélye, ha ésszerű kanyarról van szó és nem szerpentin.

2010. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"Úgyvolt az út, hogy kanyarok aztán egyenesek aztán megint kanyarok..

Az 1.2 Skoda nem bírt felgyorsulni a hosszú egyenesekben, hogy leelőzhessen.

Mire elkezdhette volna már jött a következő kanyar, aminél megint szereztem jópár méter előnyt."

Majd ha a 325i-met lenyomod, akkor menőzzél.

2010. júl. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Városon kívűl egy daewo ticoval is lehagysz naná:D De városban soha
2010. júl. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

325-öt, vagy civicet logikusan nemtudnám feltartóztatni..

a Skodával is csak 5-6 percig bírtam :D

Utána már jött egy 20km egyenes szakasz és ottmár nemvolt esélyem.

De a kanyarokról volt szó..

2010. júl. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nézzétek már meg, hogy a Moto Gp motorok mennyivel lassabbak az F1-es autóknál... Malajziában autóval kb. 1:35, motorral 1:50...
2010. júl. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
130-al olyan kanyarba raktam bele a 251es ETZ-met,hogy akik igazán tudnak kocsit vezetni azoknak is max: 85-90 volt.
2010. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
75%os!Linkelj köridőket...
2010. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Nézzétek már meg, hogy a Moto Gp motorok mennyivel lassabbak az F1-es autóknál... Malajziában autóval kb. 1:35, motorral 1:50..."


Te teljesen hülye vagy?:D

F1 vs. MotoGP motor?

Hagyjuk már...

Szerinted hány LE egy F1-es autó?

És hány kerékkel tapad?Persze nem utcai kerékkel, hanem profi pályagumikkal, jó hogy otthagyja a motort...

2010. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!