Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kis autót birtokló emberek...

A kis autót birtokló emberek miért szidják ennyire a nagy autósokat?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy ez mire jó nekik.Én magam dolgoztam meg az autómért, a zebránál is ahol nincs lámpa mindig átengedem a gyalogosokat pedig elég sokan nem teszik.Nő létemre mindig is a nagy autók vonzottak már kiskorom óta , egy 2005-ös Audi A6-om van.Az utakon sem valami előzékenyek a kisebb autót vezető emberek na meg elég udvariatlanok.Parkolásnál fordult velő elem hogy a mellém beálló kisautós beszólt hogy "ennek a nagy dögnek két parkolócédula kellene" , de elengedtem a fülem mellett mivel nem szerettem volna ott vitába bonyolódni.És leszögezem hogy nem vagyok leszbikus csak azért mert férfias autóm van.


26/N


2012. jan. 5. 08:19
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
Az emberek féltékenyek! Ránk is azok, mert szerintük nekünk luxus autónk van, pedig nem az, és hogy milyen fiatalok vagyunk(23/24). Ja, és fennhangon hirdették, hogy apósom vette az autót, pedig a férjem lízingelte...
2012. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Én egy platós kisteherrel járok,igaz 16 éves. Nagyobb,mint egy A6.. Mégsem szólnak be! Mert nem Audi? Azért ez is vicces.. Itt az autó típusa miatt van a gond,nem a nagysága miatt. Ha az én autómat vezetnéd,biztos nem ugatnának.. :))
2012. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Antimod ***** válasza:

Én max a budapesti terepjárósokra nézek kicsit ferdén, azokkal már tényleg nem stimmelhet valaki. Valószínű én is közúti luxusjárgányt vennék, ha olyan sok pénzem lenne (de külön nem takarékoskodnék, hogy olyan legyen).


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

"Arra azért kíváncsi lennék hogy hogy telik vkinek 26 évesen egy 3 milliós autóra."


Ha 18 évesen van egy szakmád, amivel el tudsz normálisan helyezkedni, és van lehetőséged a spórolásra(jelen esetben havi 31 000ret), akkor 26 éves korodra simán összespórolsz 3 millát. Így.


És ez sok? Ha dohányzol és elszívsz napi 1 dobit ( legyen csak szofi mert az 540 körül van ), akkor az havi 16 000. A fele már meg is van. ( most csak kiragadtam egy példát, de ezerféle dolgon lehet még spórolni).

2012. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 Antimod ***** válasza:

"26 éves korodra simán összespórolsz 3 millát"


Évekig kuporgatni, csak azért, hogy Audival közlekedhess? Ez is csak errefelé divat.


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Én a főiskolás éveim alatt is kijártam Ausztriába takarítani.És akkor elkezdtem már gyűjtögetni , meg a másik hobbim a motorozás ami ugyebár nem éppen olcsónak mondható hobbi.Azt meg végképp nem értem hogy a férfiak számára miért taszító egy ilyen nő mint én , teljesen nőiesen nézek ki , nőiesen öltözködök , lapockáig érő a hajam , volt már több kapcsolatom is de észre vettem hogy amint megtudják a férfiak hogy milyen az autóm meg hogy motorozok egyből távolodnak kicsit.Azt hiszik leszbikus vagyok vagy valamiféle maffiózó lánya?!Ennyire ne általánosítsunk már....
2012. jan. 5. 13:53
 17/32 anonim ***** válasza:
Szerintem az lehet a dolog mögött hogy az embereket dühíti eleve az hogy valaki Audi vagy BMW-t vezet míg a nép nagy része a létminimum határán van,nincs semmi jövőképük egyik napról a másikra élnek és akkor még ráadásul azért valjuk be az Audi-BMW tulajok nagy többsége arrogáns bunkó aki szarik minden szabályra.Ez csak az én szubjektív véleményem.
2012. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

"Évekig kuporgatni, csak azért, hogy Audival közlekedhess? Ez is csak errefelé divat."


Csak egy példa volt. Az összegyűjtött pénzből vehetne 10db 10 éves Swiftet is átírással együtt, vagy befektetheti bárhova. Azon van a hangsúly, hogy össze lehet szedni annyi pénzt. Szerintem nagyobb szánalom lenézni az ilyeneket, mint az, hogy ő épp 8 évig gyűjtött álmai autójára ( még akkor is ha az BMW vagy Audi).

2012. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
De minden országban vannak akik szegények és vannak akik jobb módúak. Ez mindenütt úgy van , még az USA-ban sincs mindenkinek szuper autója meg 300 négyzetméteres háza.
2012. jan. 5. 15:01
 20/32 anonim ***** válasza:
Elmondanám, hogy miért nem veszek Audit, BMW-t pedig lenne rá zsé: "élvezem a tudatot, hogy megtehetem, ezért nem teszem meg". Csak nevetek a BMW-sek lenéző tekintetén, mert tudom, hogy nagy nehezen összekuporgatták a kezdő befizetőt hogy rajok legyenek, én meg erőlködés nélkül ülök a kisautómban 4,5 literes fogyasztással:)
2012. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!