Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kis autót birtokló emberek...

A kis autót birtokló emberek miért szidják ennyire a nagy autósokat?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy ez mire jó nekik.Én magam dolgoztam meg az autómért, a zebránál is ahol nincs lámpa mindig átengedem a gyalogosokat pedig elég sokan nem teszik.Nő létemre mindig is a nagy autók vonzottak már kiskorom óta , egy 2005-ös Audi A6-om van.Az utakon sem valami előzékenyek a kisebb autót vezető emberek na meg elég udvariatlanok.Parkolásnál fordult velő elem hogy a mellém beálló kisautós beszólt hogy "ennek a nagy dögnek két parkolócédula kellene" , de elengedtem a fülem mellett mivel nem szerettem volna ott vitába bonyolódni.És leszögezem hogy nem vagyok leszbikus csak azért mert férfias autóm van.


26/N


2012. jan. 5. 08:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy ezek az emberek (kis kivétellel) pont hogy nagyon nem sz@rják le, hogy mit gondol a többi ember! Pont ezért veszik ezeket az autókat, hogy megmutassák a többieknek, hogy én erre is képes vagyok!
2012. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ezért utálok Magyarországon élni. Valakinek jobb/nagyobb autója vagy háza van már megy az irigykedés...
2013. jún. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!