Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A kis autót birtokló emberek...

A kis autót birtokló emberek miért szidják ennyire a nagy autósokat?

Figyelt kérdés

Nem értem hogy ez mire jó nekik.Én magam dolgoztam meg az autómért, a zebránál is ahol nincs lámpa mindig átengedem a gyalogosokat pedig elég sokan nem teszik.Nő létemre mindig is a nagy autók vonzottak már kiskorom óta , egy 2005-ös Audi A6-om van.Az utakon sem valami előzékenyek a kisebb autót vezető emberek na meg elég udvariatlanok.Parkolásnál fordult velő elem hogy a mellém beálló kisautós beszólt hogy "ennek a nagy dögnek két parkolócédula kellene" , de elengedtem a fülem mellett mivel nem szerettem volna ott vitába bonyolódni.És leszögezem hogy nem vagyok leszbikus csak azért mert férfias autóm van.


26/N


2012. jan. 5. 08:19
1 2 3 4
 21/32 Antimod ***** válasza:

"összekuporgatták a kezdő befizetőt hogy rajok legyenek"


Jaja, sokuktól meg visszaveszik a kocsit, miután nem tudják fizetni a törlesztőrészleteket. :)


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%
Én meg röhögök a kis porbafingódon amiért nem vagy képes AUTÓT venni.
2012. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Én nem hitelre vettem az autómat.Erre esett a választásom mert ez tetszett.A másikak amki még szóba jöttek, az a Skoda Superb , Peugeot 607.A BMW és a Merci valahogyan nem vonzott annyira mint az Audi.Meg ez az Audi egyből megtetszett mikor megláttam, hogy nem fekete hanem szép kékeszöld ,és hathengeres a dízelmotorja.Egyből beleszerettem.A fogyasztásával meg vagyok elégedve , többre számítottam.A szervizeléséről meg , írtam hogy a családunkban vannak szakemberek akik megjavítsák hogyha kell de eddig nem volt vele még baj.
2012. jan. 5. 17:02
 24/32 anonim ***** válasza:

" Csak nevetek a BMW-sek lenéző tekintetén, mert tudom, hogy nagy nehezen összekuporgatták a kezdő befizetőt hogy rajok legyenek, én meg erőlködés nélkül ülök a kisautómban 4,5 literes fogyasztással:)"


Nagyon sokan kp-ra vesznek ilyen autót, és lesz@rják minnek örülsz. Lásd főnököm 320d és 6 literes átlagfogyi ( persze nem 50/90/130-nál ) ...

2012. jan. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Itt messze nem a 320d-sekről beszélünk! Nagyon nagyon messze nem róluk van szó!
2012. jan. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Ha már a 3-as BMW-nél tartunk nekem az egy bajom azzal az autóval hogy középkategóriás létére elég kis méretekkel rendelkezik.Egy Toyota Avensis vagy egy Passat egy kategória vele és nagyobbak.
2012. jan. 5. 20:50
 27/32 anonim ***** válasza:

Ez azért van, mert az emberek ostobák, tisztelet a kivételnek.


Azért magunk közt szólva és ezzel nem megbántani akarlak, de az autód nem képvisel nagy értéket, mégis presztizs.

Érdekes módon az emberek megveszik az új kisautókat szinte ugyanennyi pénzért, miközben ahogy Te is említetted, mi megmaradunk "Audis, Bmws, Mercis köcsögöknek".

2012. jan. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
A kis autókat valahogy nem szeretem.Utaztam már Suzuki Ignisben de olyan halálfélelmem volt amikor a korfogalomban haladtunk.De más kisebb autóban sem érzem magam jól , valahogyan nem érzem a biztonságot az erőt és azt az érzést amikor gázt adsz és olyan mintha egy "szörny ébredezne" a kisautók esetében ez olyan mintha bekapcsolnád a mosógépet.Kiskoromban voltunk autós bemutatón és ott megutaztattak egy csodás amerikai autóval és egy régebbi Audival és azóta szerelmes vagyok a sok hengeres nagy autókba.
2012. jan. 5. 22:32
 29/32 anonim ***** válasza:

"Itt messze nem a 320d-sekről beszélünk! Nagyon nagyon messze nem róluk van szó!" Értem én, csak példának hoztam, értsd: pár 2-3 évesen bőven 5 milla felett, és kp-ra. Tudtam volna olyat is mondani, aki 535d-t vett kp-ra ha már BMW. itt azért már röpködnek a milliók. Vagy épp az ex-főnököm sem hitelezte a 0km-es E320CDI-t.


Azért árban kb ezek említhetők egy kategóriában a kérdező A6-osával. Aki ezeket újonnan veszi ( akár hitelezi, akár nem ),az igen kemény pénzeket tesz le, nem ritka a 200e- feletti havi törlesztő sem, ilyet meg minimálbérre nem ad a bank. Azért az ilyen emberek javarészt lesz@rják, hogy a környezetükben levő autósok épp minek örülnek..


Ha azokra a hülyegyerekekre gondtál, akik régebbi szemeteket hiteleznek, hogy rajok legyenek a telepen, az meg nagyon nem ide vágó kategória.

2012. jan. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Antimod ***** válasza:

"Azért az ilyen emberek javarészt lesz@rják, hogy a környezetükben levő autósok épp minek örülnek.."


Húha, azok valami nagyon magas kasztú emberek lehetnek...


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!