Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek sincs ertelme...

Szerintetek sincs ertelme suzukit venni?

Figyelt kérdés
Nemértem miért vesznek suzukit az emberek főleg újonnan mikor kicsit öregebb de más márkájúkocsit is lehet venni amiben legalább sokkal több esélyed van tulelni,nem minden 2. autó ugyanolyan mint a tiéd és legalább nem néznek le benne
2011. febr. 27. 01:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
Amit az origo ír az minden igaz és jó, ugye? Majd ha magam megtapasztalom akkor elhiszem, de nekem ezek csak "üres szavak". A megbízhatósága, az 5 csillagos töréstesztje, és egyéb pozitív információk valahogy kimaradtak... Nem veszed észre, hogy ez csak hatásvadászat, és csak égetni akarják szegény suzukisokat? Ha nem is 8 milla, lehet hogy drága (és ez meglepő az előző generációhoz képest), de ez már középkategória, szóval ennyinek kell lennie. Tessék rá is vartam a gombot...
2011. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:

de basszus ha nem új suzukit, hanem új toyotát veszel részletre, ezek a számok ugyanígy alakulnak, azzal a különbséggel, hogy a befizettett összeg az autó magasabb értéke miatt eleve több lesz. De az hogy hitelre sokkal többet fizetsz ki (teljesen mindegy milyen autóról van, lehet az akár ferrari is) és hogy a casco kötelező, azt mindenki tudja.

Súlyadót, bizt-t, ugyanúgy mindegyik kocsira kell fizetni, sőt még tankolni is kell az összes toyotát ugyanúgy, még a yarist, corollát, priust is.


Elárulok egy titkot: még az én 20 éves kocsimra is vannak ugyanilyen költségek. Sőt: mindegyik autóra, kivéve az elektromosokat, de azt most ne vegyük ide.


Az is köztudott hogy a szalonból kihozatal után az autó értéke drasztikusan csökken.

2011. márc. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:

Az origos cikk baromság, az összes autóért rakás pénzt dobsz ki, ha részletre veszed.

Ettől függetlenül tartom, hogy új suzukit nemérdemes venni, mert annak az árán sok sokkal értelmesebb autót kapsz, de ezt már kifejtettem a 6. oldalon.

Meg az új autó vásárlást is kifejtettem a 6. oldalon.

Na további szép napot.

2011. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
De azért a Toyota lényegesen jobb autó, mint Szutyuki :)
2011. márc. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
Már ezer meg ezer helyen feszegetik a Suzuki kérdést. A suzuki alapvetően jó gyártó. Akármelyik típust nézzük. Ha azt veszel újonnan. Nem jársz rosszul. Opel meg ilyen európai vasakat nem vennék, mert kényesek.
2012. dec. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!