Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek sincs ertelme...

Szerintetek sincs ertelme suzukit venni?

Figyelt kérdés
Nemértem miért vesznek suzukit az emberek főleg újonnan mikor kicsit öregebb de más márkájúkocsit is lehet venni amiben legalább sokkal több esélyed van tulelni,nem minden 2. autó ugyanolyan mint a tiéd és legalább nem néznek le benne
2011. febr. 27. 01:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a Suzukit, nagyon strapabíró és csak hogy tudd, az újabbaknak nagyon jó a töréstesztjük. Ezen kívûl jól fogyaszt és nem drága hozzá az alkatrész. Ja és tényleg strapabíró, mert én a 14 éves Suzukimmal 3-szor is megjártam Angliát oda-vissza és semmi baja nem volt.
2011. febr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Toyotánk van,de amikor szervizben volt csereautónak Suzukit kaptunk és nekünk nagyon bejött.Nem tartottam égőnek,jó volt vezetni és keveset fogyszt,tuti vennék Suzukit legközelebb.
2011. febr. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ezt a márkát preferálom, de ha elfogultság nélkül próbáljuk nézni, beláthatjuk:

Az újabb suzukik már nem papírból vannak, nagyon korrekt a töréstesztjük, pl youtube-on te magad is megnézheted.

Ezenkívül kicsi, ügyes városi autó. Motorizáltságtól függően jól megy, a többi autóhoz képest nem fogyaszt rosszabbul, és van aki ezt engedheti meg magának.


Amiért te valszeg nem szereted, az a zéró presztízs, illetve ahogyan írtad az elődök siralmas biztonsága.

Egyébként megnyugtatlak, hogy minél nagyobb tempóval ütközöl annál nagyobb arányban csak a szerencsén múlik a túlélésed autótól majdnem függetlenül. Persze szép dolog a hatalmas kasztni, a pre-safe rendszer, és hasonló dolgok, én mégsem akarnék semmilyen autóban ülve se országúti tempónál egy szembejövőbe rohanni.


Továbbá, sokan szeretik új autóba tenni a feneküket, ezért nem vesznek egy pénzügyileg bizonyíthatóan jobb döntésnek számító 1-2 éves használtautót. Ezzel nincs baj, hiszen ha senki nem venne új autót kitől vennéd meg használtan később?


Suzukit pont ugyanúgy éri meg venni, ahogyan bármilyen kisautót a kategóriájában azonos feltételek mellett, egy fokkal sem jobban, vagy rosszabbul.

2011. febr. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
4%
Én se értem.. Megmondom őszíntén ez az egyik legnagyobb kérdés bennem az emberiség iránt.. Miért Suzuki.. Szóval egyesek 3 millió forintot is kiadnak egy fapados sz@rra... Egy olyan autóra, amiben lehet, hogy vannak mindenféle extrák, bizb@sz, de akkor is csak egy presztizs nélküli sz@ros kis Suzuki.. Ráasásul még szánalmasan is néznek ki. Pl. Swift, Ignis. Ráadásul az Ignis pl. a merev tengelyével.. Haggyuk már, 2-3 éves szuper autókat lehet venni annyiból. De ha méginkább lejjebb megy úgy 5-6 évet, van Audi A4, A6, Mercedes CLK, SLK, E osztály.. És még folytathatnám a sort rengeteg autóval. De ne legyünk annyira BMW, Mercedes, meg Audi buz*k, íme [link] Ehhez is pl. hol a pics@b@n van egy Suzuki? Valahol a föld alatt 2-vel Esetleg [link] Szóval Suzuki... Haggyukmár..
2011. febr. 27. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:

Az a Ford amit linkeltél gyönyörű, kiváló gép, de a km futása MESE. No, de ez nem tartozik a témához.


Azt nem értik meg sokan, hogy van akinek nem számít a presztízs, egyszerűen nem érdekli őket. Nem akarnak nagy, drágának hangzó (audi, bmw, merci) nevekben terpeszteni. Nekik megfelel a suzuki swift, az újabb már jól törik, és pont ugyanolyan kisautó mint a hasonló kategóriájúak.


A gond az ott van, hogy sokaknak még ennyi pénze sincs (chf hitel, 0 önerő, 120 hónap, mind1 bazzeg csak had vigyem) Én személy szerint nem vennék suzit, nem szeretem a nulla presztízst, de megértem ha valakinek ez lényegtelen.

2011. febr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%

No remélem az én válaszom hiteles lesz, hiszen én jóval nagyobb márkát használok (Porsche Boxster) és az én finnyásságomnak sincs baja a párom újonnan vett 2006-os Swift-jével.

Autóbolondok vagyunk a párommal. Őnáluk a családi tradíció a VW Bogár volt. Azzal is kezdte az autózást. Nekem világéletemben (használtan vett) Porschéim voltam. Jó időszak volt, mindketten léghűtéses far (boxer) motorossal jártunk. De a 911-esemet eladtam, kisebb költségből fenntartható autó kellett, így lett a Boxster. A párom már előtte 4 évvel beleunt a Bogár mindennapos nyűgjeibe a fűthetetlenségbe stb. Ő akkor megvette a vadiúj (akkor még újdonságnak számító) Swiftet. Ennek a neve csak a Suzuki Swift, köszönő viszonyban sincs a régivel. Én magam is nagyon szeretem, pedig egy full fapad autó. Töréstesztes, légzsákos, ABS-es autó, kényelmes belül, egész jól megy és marha keveset eszik. És soha nincs vele gond. Megkapja a szervizelet oszt csá. Mondom az én nagy sportkocsibuzériám mellett is úgy vallom, hogy egy nagyon jó kis kocsi.

Érdemes megvenni annak, aki egy jó autót szeretne és nem törődik a presztízzsel. Mert ennek a Swiftnek egyedül ez a negatívuma, hogy nem presztízsautó, de mint autó: tökéletes.

2011. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
100%
szervizelet =szervizeket
2011. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
49%

Akkor elárulom neked a nagy titkot:

azért mert mindenki hitelre veszi és Suzukit már havi 9000-ért is kapsz.

Na ezért.

2011. febr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló teljesen kielégítő választ adott!
2011. febr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező feltalálta a spanyolviaszt!


Lehet venni suzuki helyett pl lestrapált széthajtott, minden utcasarkon cserbenhagyó BMW-t, Audit, más "jóautót".

Nem számít, hogy minden drágább rá, de a kérdező nem szereti a suzukit.


Ha csak ilyen kérdést tudsz kiírni, inkább ne írj ki kérdést, mert csak szánalmassá teszed magad!

2011. febr. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!