Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme ninja zx - 6r - t...

Van értelme ninja zx - 6r - t venni a magyar utakra?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a magyar utak állapota ( autópályát leszámítva ) és a sebességkorlátozások miatt nem biztos, hogy ki lehet használni a 6 - os ninja menettulajdonságait.

Mi erről a véleményetek?


2011. szept. 29. 08:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Villogni lehet vele, de kihasználni istenkísértés és nem is tudod igazán a szabályok miatt se.
2011. szept. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Üdv nem leendő hanem már köcs*g második válaszadó :)


Sebesség korlátozásokat amúgy se tartja be senki kb. ha nincs a közelben rendőr. Van-e értelme? Ezt mindenkinek magában kellene eldöntenie. Szerintem van. Ez még nem olyannyira nagy gép de persze ez is rohadt erős. Ezzel előzésnél úgy tudsz kilőni mint egy rakéta ellenben az én kis 250esemmel szemben :D Kihasználni meg menj pályára ott lehet kanyarogni meg tövig húzni :D

2011. szept. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nem vagyok ugyan adrenalinfüggő, de szeretem a sebességet. nagyon. Arra gondoltam, hogy talán a 6 - os ninja tudja azt adni, amire szükségem van, csak hát ugye a KRESZ sebességkorlátozásai és a kátyúk.

2011. szept. 30. 08:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!