Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek sincs ertelme...

Szerintetek sincs ertelme suzukit venni?

Figyelt kérdés
Nemértem miért vesznek suzukit az emberek főleg újonnan mikor kicsit öregebb de más márkájúkocsit is lehet venni amiben legalább sokkal több esélyed van tulelni,nem minden 2. autó ugyanolyan mint a tiéd és legalább nem néznek le benne
2011. febr. 27. 01:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 A kérdező kommentje:

és hafentebb van azcsak jó az a lényeg hogy ugyanannyiba kerül*

eztakartam pontosan írni csak a jó kimaradt.

a sötét pedig tevagy

2011. márc. 2. 16:17
 52/75 anonim ***** válasza:

Kérdező: Lexus ára ugyanannyi, mint egy új swift ára?!

[link]

2011. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 A kérdező kommentje:
Hát utolsó komment itt meglátszik msot az értelmed mert ha elolvastad volna eddig mit irtunk akkor tudnád hogy a Lexus most a Kizashival van összehasonlitva a swiftekhez irtuk a corolát,corsát meg még ahhoz is van te nagyon profi -.-"
2011. márc. 2. 18:09
 54/75 anonim ***** válasza:

Egy valamit még mindig kihagytok.

Új autót venni, önmagában is totális hülyeség.

Valaki nyögje ki nekem, hogy mennyi egy új trágyahordozó swift, és mennyi egy 2 éves.

Aztán keressünk egy olyan autót amit szivesebben vennénk használtan, annyiért mint amennyi az új swift.


Egyébként feltünt, hogy az autód ára rögtön egy harmaddal csökken ahogy kijöttél vele a szalonból?


Ha nem nembaj, csak nesírd el magad, ha legalább az leesett, hogy eddig hülyeséget beszéltél.


Na jó, megnéztem én az árakat.

Ti most komolyan szórakoztok?

Ha ez vicc, akkor nagyon rossz vicc.

Legolcsóbb Swift 2,3 milla,

Legdrágább 4,2


Na lássuk, a legolcsóbb árán körülbelül ezt kapni

[link]


Lóerő szerelmeseinek:

[link]



A Drágábbik Swift árából pedig:


[link]


Csak, hogy nézzünk egy erősebbet is.


[link]


Most ezt végig játszhatnám Hondákkal, a Nissánokkal, a Mitsubisikkel, és még sok más autóval, de szemléltetésnek elég volt.


Aki ezekután még mindig a swiftet venné, azt nemértem, de gratulálok neki.

Énmeg ha suzukit is vennék se támogatnám a magyar ipart, mert vagy fél éve londonban élek :P


Ja igen magyar suzuki.


Korrekt arcok, csak épp a kifizetett gyári klim helyett beledobtak egy utángyártottat, az új ként kifizetett kocsi helyett pedig hozzánk vágtak egy korábban már szervíz autóként rommá tört, és renowált darabot. Végül bónuszból találtunk benne pár építkezésnél használt csavart, és az elöző swiftünket, ami egy éves volt maximum, fényezési hibára hivatkozva, (ami nemvolt) olyan szarért hugyért vették be, hogy ma ha iet mondanának ajánlatnak, ütnék gondolkodás nélkül, ott még sajna gyerek voltam, nem az én dolgom volt.

A Trágya hordozó wagoner+ -t késöbb kaptam meg, amikor lett jogsim, de komolyan mondom, a késöbb vett, használt, 93 as corsámban 1000 szer jobban éreztem magam, mint ebben.

A Toyotámmal, pedig elég egyértelmű, hogy össze se lehet hasonlítani eggyik suzukit se, és nem a luxusról beszélek, hanem a biztonságról, a minőségről, a kényelemről, és a jó érzésről, ami elkap minden indulásnál, és érkezésnél, pedig nem menőzök higgyétek el.

Csak közlekedek de sokat.

Azt meg, hogy másnak is van Corolla Kombija, nem leszarom?

Mivan, ha van még ember a földön, aki jóldöntött autó vásárásnál? Semmi, ettől nemleszek kevesebb.

ha a Suzuki jó lenne, még mindig el lennék vele, nemérdekel, hogy sokvan belőle.

Itt kint egyébként 2öt láttam eddig összesen.

És kb 10 autóból egy Prius.


Ja és tartom, hogy teknikailag egy suzuki továbbra is jó. Igénytelen, hasonlít a Toyotára, és még sok másik Japán márkára.

2011. márc. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:

U.I.


Repült már mellettem pörögve swift, és 2 éve télen a 100 as utón az első havazást követő délutánon 50 kilóméteres szakaszon, 10 balesetezett autóból 9 suzuki volt, nyilván a véletlen műve, és hogy ezután többet nem ülök suzukiba, azis a véletlen műve, nyilván.


Ezt a videót pedi a 7. perctől ajánlom mindenkinek szives figyelmébe:


http://www.youtube.com/watch?v=t5c_MYLDV-w&feature=player_em..

2011. márc. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
Előző: a videón jót röhögtem, de nem értem miért lényeg hogy egy corolla falnak csapódik. na mind1. Apád meg biztos rossz szerelőt választott, ugyanis minden márkánál vannak jó és rossz szervizek, ez relatív. Az új swift meg azért van ilyen árban (neked is elmondom), mert NEM OLYAN MINT A RÉGI!!! Középkategóriás. Ültél már egy új swiftben egyáltalán? (2010-esre gondolok) A töréstesztes videót megnézted? Nekünk is van wagonr+-unk amit én nem trágyaszállítónak hívok, és egyáltalán nem félek benne. Mellékesen megjegyzem, hogy a toyota nagyon jó márka, nem vagyok ellen, énis szeretnék majd egyet. Azt meg már elmondtam hogy az, hogy a tömegautókat nem preferálom, az az én bajom, csak zavarna picit ha sok ugyanolyan kocsit látnék, mint az enyém. Ebbe nem kell belekötni.
2011. márc. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
ja UI.: Ha szerinted annyira hülyeség új autót venni, és hülye aki új autót vesz, szerinted miből vannak a használtautók? Vannak olyan jófej emberkék akik új autót vesznek és megáldják a többieket használt autóval. Ők nem hülyék.
2011. márc. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
ma 01:24-nek: Mert a Suzuki nem tömegautó, ugye?
2011. márc. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
De, de kellett egy nagy belmagasságú, olcsón fenntartható, megbízható kocsi.
2011. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:

23.40 Végre valaki kinyitja a szemét és észreveszi magát a világba!!!


am meg azzal hogy ezzel a magyar ipart támogatjuk,te most azthiszed h a Suzuki Magyarországra fizeti az adóját?

2011. márc. 3. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!