Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek sincs ertelme...

Szerintetek sincs ertelme suzukit venni?

Figyelt kérdés
Nemértem miért vesznek suzukit az emberek főleg újonnan mikor kicsit öregebb de más márkájúkocsit is lehet venni amiben legalább sokkal több esélyed van tulelni,nem minden 2. autó ugyanolyan mint a tiéd és legalább nem néznek le benne
2011. febr. 27. 01:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
12:01-es vagyok. Hát hidd el sokkal több eszem van neked, én legalább nem hiszek el mindent amit a tévében látok!
2011. febr. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem aki nem hiszi el, hogy be lehet ujjal nyomni a Suzukik kasztniját, az menjen el egy parkolóba és próbálja ki! Soha a büdös életbe nem mutatkoznék Suzukival, ültem benne, halálfélelmem volt már 80-nál is. A mercimmel a 190-et se érzem meg. De nekem mindegy, vegyétek csak jópénzért a Suzit. Majd egy baleset után megbánjátok. (ha túlélitek)
2011. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 A kérdező kommentje:
Akkor próbáld ki ha nem hiszed el mert én már megtettem!
2011. febr. 27. 17:30
 24/75 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok, de röhögnöm kel, a 46%-os a merciből beszél, mert ő nem tudja baleset nélkül végigvezetni az autót egy egyenes pályán. :D
2011. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:

12:01 es ki mondta, hogy vegyél helyette fabetétes népautót, vagy BMW-t.

Vegyél egy Toyotát, hoppá, hova is jukadtunk ki, van egy normális megjelenésű komoly kocsid, ami ugyanolyan, sőt megbízhatóbb mint a Suzuki, az égvilágon senki nem néz le vele, nincs halálfélelmed 220 nál se, és még kényelmes is.

És távolról sem luxus autóról beszélünk, csak egy normális Toyotáról, mondjuk, egy 2002 es évjáratu, vagy annál fiatalabb Corollárol.

Nemnéztem mennyi egy új swift, de 1,2 millánál tuti több, na annyiért meg 100 ból 100 szor a Toyotát választanám.

2011. febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
100%
Végig olvasva a véleményeket csak annyit mondanék, hogy suzuki ide-suzuki oda, nagyon szomorú, hogy vannak emberek (ráadásul sokan), akik lenéznek egy embert az autója miatt. Ezeknél a jellemtelen embereknél még egy kibelezett kaszni is többet ér. Ezt most komolyan mondom, ez nagyon kiábrándító.
2011. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
Kedves 17:49-es s kérdező mondta hogy ő suzuki helyett venne opelt meg fordot használtan. Egyébként a Toyota tényleg megéri, és szívem remélem nekem is lesz egyszer, de zavarni fog, hogy sok van belőle. Fikázzatok ha akartok, de nem szeretem az olyan dolgot amit sokmindenki megvesz, vagy sokmindenki birtokol. Na mind1. Szóval egyet értek veled! De mondom nekünk Suzukink van, ráadásul wagonr+ és soha életemben nem féltem benne. 100 felett sem (na jó ha erős oldalszél van azért az zavar). A mercisnek meg üzenem, hogy azt kéne lenézni aki azt hiszi hogy ő raj mert van egy 20 millás autója ami kb ugyanannyit tud mint egy toyota (a luxusságtól eltekintve), sőt a japán autók megbizhatóbbak, de nem akarok megint vitába szállni (túl sok vita volt már itt a japán és német autók tulajai között).
2011. febr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 A kérdező kommentje:
Toyotát is mondhattam volna van még sok ilyen autó. És te azért fikázod a Toyotát mert sok van belőle közbe meg suzukival jársz? mert Suzuki tényleg anyira ritka hogynemis látni olyat az utakon
2011. febr. 27. 21:03
 29/75 anonim ***** válasza:

a toyota nagyon jó autó, és én is egy corollát vagy avensist szeretnék majd, de MÉG MINDIG NEM AZONOS ÁRKATEGÓRIA! a swift.el. 1.6 - 2 milla között jellemzően 2000-2006 (esetleg 2007) közötti autók vannak, és nem 2008-asak. Tehát ugyanannyi pénzért még mindig csak valamennyivel öregebb olyan autót tudsz venni, ami ugyan nagyon megbízható, de ha hozzá kell nyúlni, a gatyád is ott hagyod. Míg egy stiftnél még az alkatrész sem egy horror.


Tehát még mindig ott vagyunk, hogy stift árban hasonló paraméterekkel nem igazán kapsz autót.

2011. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:

17:49 vagyok, Ez nehéz ügy emberek, lenézni nemkell, nem szabad az embert az autója miatt, az autó márkája miatt, hogy pontos legyek.


Egy dolgot tudok hozzá tenni ehez: A Szállító című film azon jelenetét, ahol a felügyelő meglátogatja főhősünket, még viszonylag az elején.

2011. febr. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!