Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik nem tetszenek a kb....

Mik nem tetszenek a kb. mostani átlagos autók dizájnjában? Nem a méretükre gondolok.

Figyelt kérdés
Majd én is írok pár dolgot, ami általános.
tegnap 18:37
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Egyébként a krómot is hiányolom sok modellről, bár nem tudom, még fémre viszik-e fel egyáltalán. Szerencsére sokkal jobb a helyzet azért, mint kb. 1975-től kb. 2000-ig, amikor szinte csak pár luxus és amerikai kocsin volt.
tegnap 22:38
 22/24 anonim ***** válasza:

#15

Nem vagyok, dagadt, te kis kotonszökevény. 185 cm és 90 kg vagyok. Biztos frusztráló lehet, hogy az emberek döntő többsége normális autót is megengedhet magának, míg neked ezek a felhajtható üléses játékautók jutottak csak.

tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb felsorolnom, hogy mi tetszik: semmi 😅


Alapból a régi autókat szeretem (most 33 éves autóm van) de ahogy egyre jönnek az ocsmányabbnál ocsmányabb új autók annál jobban kezdenek számomra tetszeni olyan autók amik anno nem jöttek be.

ma 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nekem 2 dolog:

LED-ek. Nagyban meghatározzák az összhatást a fényforrások, ez a fényorgia karácsonyfára való.

Szélsőségek: egy autó vagy szörnyeteg, vagy röhejes. És inkább az előbbi, de egészen túltolva. Hihetetlenül agresszív összhatású a design, a főgonosz az akciófilmben nem jár ilyen szörnyeteg kinézetű kocsival, mint ami manapság szokásos. 30-40 évvel ezelőttről meg még a legvadabb sportkocsik formavilága is jámbor báránykának tűnik melletük.

ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!