Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik nem tetszenek a kb....

Mik nem tetszenek a kb. mostani átlagos autók dizájnjában? Nem a méretükre gondolok.

Figyelt kérdés
Majd én is írok pár dolgot, ami általános.
ma 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Órmotlan fekete hűtőmaszkok.

Fényorgonás meg hasonló idétlenül villogó indexlámpák.

Kamu légbeömlők, kipufogók.

ma 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyes összefoglalta.. kb úgy néz ki az összes mint valami masszívan be LSD-zve rajzolt szamurájrobotok...
ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Minden tetszik, nagyon jól néznek ki a mai autók.
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy szinte teljesen egyformák. Régen már messziről meg lehetett különböztetni a márkákat, most még közelről is nehéz.
ma 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem az hiányzik, hogy eltűnt a praktikum. Számomra a csúcs az egyterűek időszaka volt, ahol minden ülést külön lehetett tologatni vagy összecsukni, volt +2 kihajható ülés a csomagtartóban és mindez kisebb alapterületen, mint a mai suv-k.
ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne összefoglalnom, hogy mi az ami igen. Elértéktelenedő kacatok a mai világ, fogyasztói társadalmának. Nincs egyéniség és van a olyan mai forma, amitől már hányok.
ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az egész motortér műanyag fedleppal letakarva (rajta 1-2 lyukkal) had kelljen még azt is bontani, ha szerelni kell.
ma 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5

Ja, a nyomorgás nagyon praktikus dolog. A hátsó ülésen két gyerek fért el max normálisan, de már ekkor is megszűnt létezni a csomagtartód nagy része.

ma 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy másoknak sem tetszenek dolgok, amik nekem sem. #1 rögtön be is dobott pár olyat, amire először gondoltam. Azok a (már bocsánat) rohadt (nagy) hűtőmaszkok nálam is az első helyen vannak, minősítő körülmény, ha még feketék is. Ezekre valószínűleg 50 éve sem volt mindig szükség, csak a hagyomány nagy úr a vásárlóknál is, és hiába kísérletezik egy gyár, ha nem veszik az autót, és kénytelen visszalépni a ráncfelvarrásnál.

De említhetném a hatalmas lámpákat (lámpabúrákat) is, amikre szintén semmi szükség, vagy az oldalakra álmodott íveket, vájatokat, ezeket sem szeretem. Nem tetszik még az Alfa 164-ről (?) lopott rejtett kilincs a hátsó ajtókon néhány autón. Végül a manapság divatos alul borítsunk mindent műanyaggal szokást említeném, lassan minden kocsi úgy néz ki, mint egy terepjáró.

ma 20:44
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy nagy műanyag halmaz :D
ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!