Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mik nem tetszenek a kb....

Mik nem tetszenek a kb. mostani átlagos autók dizájnjában? Nem a méretükre gondolok.

Figyelt kérdés
Majd én is írok pár dolgot, ami általános.
ma 18:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

De a régi sportkocsik is sokkal jobban tetszenek. Valahogy teljesen más, letisztult és klasszikusabb formák voltak. Pont tegnap láttam ezt a vidit.


https://www.youtube.com/watch?v=nxa73YGFy2Q

ma 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
#9 ja hatalmas lámpabúrák, az A oszlopig, de ilyen kurrvaerős tűpontnyi fényforrások benne.. blöe
ma 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Igen, ami még sokszor a szemedet is kiveri.
ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Minden érintőgomb. Középre odacelluxozottnak kinéző ormótlan tapiképernyők. Az ikonok 5 millisek.
ma 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
#8 mondjuk nem kéne ennyire dagadtnak lenned, és elférnél autóban is, nem csak szoba méretű buszban :D :D :D
ma 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Pl a futball pálya méretű kijelzők gombok helyett, vaskos oszlopok, sok autónál a hátsó ajtókon már csak lőrés van :D
ma 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem például az új Opeleknél az nem tetszik, hogy ilyen ormótlan kocka szekrény beütésük lett.
ma 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nekem új kocsim van, és nincs vele bajom. Olyan extrák vannak bennük alapáron jelenleg amiket 10 éve a prémium kategória horror áron árazott.

Bár lehet sok rajta a műanyag, de egy hasonló kategóriás 15-20 éves autót frontális ütközésnél simán letarol, úgy hogy az utas cella nem vagy minimálisan sérül. Azaz szinte biztosan enyhe sérülésekkel megúszom, ami valószínűleg nem mondható el a régi kocsit vezetőről. Sokkal erősebb és jóval kevesebbet fogyaszt, mint egy hasonló kaliberű 15-20 éves. Az utas tér is jóval csendesebb és komfortosabb is. A központi érintő képernyőkkel meg úgy vagyok, manapság már szinte mindenkinek okos telefonja van, még annak is aki csak telefonál vele.

ma 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Azzal nincs probléma, ha nem vasból van a karosszéria... Azzal van bajom, ha fekete műanyag van a kerékjárati íven, meg alul 10 centi vastagon a "sportos" dizájn kedvéért. Ha lenne autóm, valószínűleg nem zavarna az érintőképernyő, de ez szubjektív.
ma 22:27
 20/22 anonim ***** válasza:
#18 Tehát az neked extra hogy embert ölsz vele ha úgy alakul? gratulálok. :D
ma 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!