Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes még 20 éves autót...

Érdemes még 20 éves autót napi használatra venni vagy ezek már csak hobbiautók?

Figyelt kérdés

Audi A4

Audi A6

Volkswagen Passat B5

Volkswagen Bora

Volvo S60

Volvo S80


Ezek tetszenek. Napi 60km-t kéne autóznom. Úgy értve, hogy oda-vissza 30.

Újabb autóra nincs keret, kb 1 millió körül tudok a vételárra szánni. Meg legyen nagy autó és mindenképpen szedán.



2022. okt. 14. 21:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
25%
1 misiért nem kapsz megbízható prémium kocsit.Nekem egy most 20 éves kocsim van,9 éves kora óta van nálam.BMW E46 316i a típusa,és most van benne 128 000 km.Ez megbízható,de mindent megkap és megkapott tőlem eddig,amit kért.Esőben,hóban nem használom soha.Garázsban áll mindig.Ha eladnám minimum 5 milliót kérnék érte.Az állapot a lényeg,nem a kocsi kora.1 millióért vehetsz sok autót,de egyik sem lesz megbízható ennyi idősen,és ennyi pénzért a felsoroltak közül...Ezen kívül számolj még rá minimum még egyszer ennyi pénzt,akkor talán lehet esélyed egy normális kocsira a felsoroltak közül...Ne haragudj,hogy leírtam az igazat,ennyi pénzért nem fogsz megbízható prémium autót kapni ezek közül.Maradj annál,amit a 4-es is írt.Nézz valami olcsó,kis kategóriás autót.De ennyi pénzért azok között se várj csodát.Egy kocsira sajnos költeni kell,mivel egy gép,ami elromolhat...
2022. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
86%
A Bora mióta prémium?
2022. okt. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 A kérdező kommentje:

[link]



Leginkább Volvóra gondoltam, azt olcsóbb fenntartani, mint egy német prémiumot.

2022. okt. 14. 22:25
 14/81 anonim ***** válasza:
86%
:/ 11-es voltam. Figyi felesleges a kérdés végülis.Kezd el felhívogatni a hírdetőket,aztán meglátod élőben az autót.De ne várj csodát ennyi pénzért.Egy öreg Swiftet sem kapsz ennyiért normálisabbat...Ez a hírdetés meg egyenesen átlátszó amit linkeltél.Ennek a kocsinak tuti véres a torka így elsőre.A leírás is fura,ha ennyit költöttek volna rá,nem érné meg eladnia a "megbízható" kocsiját ennyiért a tulajának...
2022. okt. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
89%

Érdemes, de csak japán szívóbenzinest. Amiket te nézegedsz meg linkeltél az már kb. 10-15 éves korában is csak egy kupac szemét volt, túlbonyolított és alulméretezett rossz konstrukciókkal, rengeteg hibával...

Tehát amiket te nézegedsz, az 1,2milliós keret meg a napi szintű megbízható használat összeférhetetlen elvárások és a gatyád is rád megy az életbentartásra.

1,2 millióért a Suzuki Swift, Toyota Yaris és egy-két hasonló kaliberű járgány azok igen, azok autók mert elmennek 30évig is 500ezer+ km-ig, a többi meg kutyaszart sem ér...

2022. okt. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
83%
*nézegetsz helyesen, mielőtt még egy nyelvtanár fölróná nekem...
2022. okt. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
82%
Előző voltam.Ott a vonóhorog rajta,és ugye dieseles is.Ez már megkerülte a füldet úgy 4-szer kb...Tuti nagyon megbízható,ha már kuplungot,és kettőstömegűt is kellett cserélni benne...Az ajtókárpit is lóg,és még sorolhatnám.Inkább nézz olcsóbb kisautókat az ilyenek helyett...A rozsda lehet a másik nagy gond még.Lehet szita az alja is...
2022. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:

Na és ez? EZ már 2006-os.

[link]

2022. okt. 14. 22:58
 19/81 anonim ***** válasza:
89%

Egyetértek a 15-ös válasszal. Vegyél ennyiért egy japán megbízható autót. Például egy E12-es Corollát. Vagy amiket ő is írt.

Ezekben nem egy elegáns, sikeres és gazdag ember benyomását fogod kelteni, de lesz egy jó autód.

Ha egy milliód van autóra, akkor nem vagy gazdag. Ezt fogadd el, és ne akarj annak látszani!

2022. okt. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
91%
Engedd el a dolgot szerintem.Ezekre a kocsikra igenis költeni kell az életkorukból és a km futásból adódóan.Megveszed 1 misi felett kicsivel,és nemsokára költeni kell rá több száz ezreket így is,úgy is,hogy megbízhatónak lehessen nevezni egyáltalán.A 11,14 és a 17-es én voltam.Nem véletlenül adják ilyen olcsón ezeket...A kor eszi a szilenteket is,a futóműre is költened kell tuti...Meg ahogy írtam már,ott a rozsda dolog is tutira.Ennyi pénzért madár vagy ha megveszel egy ilyen kocsit.*opni fogsz vele szerintem...
2022. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!