Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akar valaki a barátom lenni?

Akar valaki a barátom lenni?

Figyelt kérdés

Már eléggé régóta csak felületes kapcsolataim vannak.

Gyerekkorból van néhány ember, aki évente 1-2 alkalommal megkeres unalomból. Sokszor elárultak, de ő rájuk valahogy mégis barátként tekintek. Habár vannak ismerősök, akikkel szoktam beszélgetni, de rájuk sosem tekintettem így. Rájöttem, hogy igazából nem is akartam eddig barátokat szerezni. 27/F, ha valakinek van kedve írni.


2021. dec. 25. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim válasza:

68: Az önellentmondásokra már felhívták a figyelmedet többször. A baromságok közül a "Régen is voltak fizikai munkások, akkor miért nem voltak repülők?" viszi nálam eddig a pálmát, na az szó szerint facepalm volt. Olyan jó hangosan csattanós. De a többi se semmi!


Persze most nem azért válaszolok, hogy ezt megértsd, mert láthatóan eszed ágában sincs, és/vagy képtelen vagy rá. Erről már rég letettem. Tulajdonképpen jó néha egy ilyen "kérdés" (ja, mi is volt a kérdés? és hol is tartunk most? jófelé haladsz...), legalább kiengedhetjük a gőzt, nem valaki olyat kell megbántanunk, aki nem érdemelné meg.

2021. dec. 30. 17:17
 72/77 A kérdező kommentje:

"és hol is tartunk most? jófelé haladsz..."


Barátokat keresek. Akkor most ha rossz irányban haladt, tessék az új irány: barátokat keresek, fel tudod fogni??? De lefogadom, hogy ezek után is idejön mindenféle burkoló, meg ahhoz hasonló népség, csak hogy engem savazhasson... Csak annyi a zavaró, hogy a nagy okosságaikat előadhatták volna mondjuk az iskolában, vagy még most is elmehetnének felsőoktatásba, és akkor nem kéne fizikai munkát végezni... Vannak helyek, ahol elő lehet adni a nagy észt, de ez nem az a hely! Szóval ezért kár is volt idejönniük, nem tudom mit égetik magukat...

2022. jan. 3. 12:09
 73/77 A kérdező kommentje:
Leírom, aki esetleg még mindig nem értette volna meg: kétkezi munkásokkal nem vagyok hajlandó szóba állni!!! És ezért ne én legyek már a sz@r! Hadd legyen jogom eldönteni, hogy kivel akarok beszélni, és kivel nem! Tiszteletben kéne ezt tartani, de mit is tudtok pont ti a tiszteletről...
2022. jan. 3. 12:12
 74/77 anonim válasza:
Egyedül te égeted itt magad, nem pedig más. De ja, tudom-tudom, mindig más a hülye, csak te nem. Te nem vagy hajlandó kétkezi munkással szóba állni, holott te egy munkanélküli élősködő vagy úgyszint egyetemi végzettség nélkül, mint egy kétkezi munkás. :D Inkább ne égesd tovább magad.
2022. jan. 3. 13:08
 75/77 A kérdező kommentje:

"Te nem vagy hajlandó kétkezi munkással szóba állni, holott te egy munkanélküli élősködő vagy"


Minden értelmes lény jobbra törekszik. Mégis ki akarna olyannal szóba állni, aki lejjebb van nála?? De ha téged ez ennyire zavar, akkor társkereső oldalra még véletlenül se lépj fel! Ott megfogod találni az irreális elvárásokat, de akkor szerinted a nők is csak élősködők?


Sőt, elárulom neked, hogy az itteni felhasználók nagy részének is komoly elvárásaik vannak, csak szépen elsunnyogják, az mégis mennyivel jobb? Egyébként tőlem neked is lehetnek olyan igényeid, hogy csak doktoráltakkal állsz szóba. Én nem fogok rajta kiakadni, papolni és hisztizni (mint ahogyan te tetted) pedig végképp nem!

2022. jan. 4. 08:36
 76/77 anonim válasza:
De te például egy szóval sem közölted a leírásban, hogy csak értelmiségivel állsz szóba. Akkor mégis elhallgattad az igényeidet.
2022. jan. 4. 12:16
 77/77 anonim válasza:
A Gyelelkik iligyek!
2022. jan. 4. 12:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!