Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akar valaki a barátom lenni?

Akar valaki a barátom lenni?

Figyelt kérdés

Már eléggé régóta csak felületes kapcsolataim vannak.

Gyerekkorból van néhány ember, aki évente 1-2 alkalommal megkeres unalomból. Sokszor elárultak, de ő rájuk valahogy mégis barátként tekintek. Habár vannak ismerősök, akikkel szoktam beszélgetni, de rájuk sosem tekintettem így. Rájöttem, hogy igazából nem is akartam eddig barátokat szerezni. 27/F, ha valakinek van kedve írni.


2021. dec. 25. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 A kérdező kommentje:

10.: Nem vettem támadásnak, csak egy kicsit rossz szájízt adott a dolognak. Olyan szájízt, mintha ő azt sugallná, hogy ő nem áll szóba akárkivel, fel kell érni az ő szintjére. De ez még oké is, szerintem én is arányosan reagáltam rá, de az a rosszindulatú kárörvendő reakciója az már sok volt, ebben egyet értünk?


Amiket leírtál, azok jók, és képzeld el, én is megtettem ugyanezt.

De ne csinálj úgy, mintha megváltást jelentene, meg mintha ennyire egyszerű lenne. Könnyen eltudok beszélgetni idegenekkel, nincs gond a kapcsolatteremtéssel, viszont állandóan leragad egy szintnél. Már 6 éve dolgozok ezen (élőben, nem pedig neten) , és eddig összesen 2 ember hívott el magához, de az is csak egy haveri szintig jutott el, és össz-vissz jelentett vagy 5-6 alkalmat. Innen nézve elfecsérelt idő és energia.


Te se vedd támadásnak, de a válaszodból azt látom, hogy elkönyveltél valami szerencsétlen lúzernek, aki meg se mer mukkani mások előtt, elfogult vagy velem szemben negatív irányban, a másik kommentelővel pedig túlzottan jóhiszemű, mintha már direkt lennél ennyire álnaiv.

2021. dec. 25. 15:22
 12/77 anonim válasza:
A 6-os választ nem a 4-es írta
2021. dec. 25. 15:25
 13/77 A kérdező kommentje:
12.: Honnan tudod? Én itt még százalékokat sem látok, csak annyit hogy "anonim válasza:".
2021. dec. 25. 15:37
 14/77 anonim válasza:
#4-es vagyok. Kérdező, tényleg frusztrált vagy. Nem kell felérni a szintenmre, de ilyen alapon kb. bárkire ráírhatnék. Valami csak fel kell keltse az érdeklődésem ahhoz, hogy beszélgetést kezdeményezzek valakivel, nem? Nem is értem mi ezzel a probléma… Kiírnak itt az emberek ilyen “szia, dumcsi?” szintű kérdéseket, aztán a mi bajunk, hogy senki sem ír.
2021. dec. 25. 15:37
 15/77 anonim válasza:
A #6-os nekem szólt be, hogy a hozzáállásom nincsenek barátaim. Vannak barátaim, köszönöm. #4-es
2021. dec. 25. 15:39
 16/77 anonim válasza:
Onnan tudom, hogy a 4-es választ nem én írtam, a 6-ost pedig igen :D
2021. dec. 25. 15:40
 17/77 anonim válasza:
Nem 4-es, én a kérdezőnek írtam, hogy nem jó a hozzáállása. :D 6-os
2021. dec. 25. 15:40
 18/77 anonim válasza:
Ja jól van #6-os, akkor félreértettem, elnézést! :) #4-es
2021. dec. 25. 15:42
 19/77 A kérdező kommentje:

14.:

Oké, akkor frusztrált vagyok :) Hát nem tudom, miért ne lehetne valakivel csakúgy beszélni pár mondatot? Én is voltam a te véleményeden, de amikor elmentem melózni, akkor mindenki nagyon megsértődött, ha ignoráltam. Átvettem a szokásukat.

2021. dec. 25. 15:47
 20/77 A kérdező kommentje:
Na mind1, akkor 4-es vedd úgy, hogy nem neked szántam, az a beszólogatós pedig b@szódjon meg :)
2021. dec. 25. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!