Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akar valaki a barátom lenni?

Akar valaki a barátom lenni?

Figyelt kérdés

Már eléggé régóta csak felületes kapcsolataim vannak.

Gyerekkorból van néhány ember, aki évente 1-2 alkalommal megkeres unalomból. Sokszor elárultak, de ő rájuk valahogy mégis barátként tekintek. Habár vannak ismerősök, akikkel szoktam beszélgetni, de rájuk sosem tekintettem így. Rájöttem, hogy igazából nem is akartam eddig barátokat szerezni. 27/F, ha valakinek van kedve írni.


2021. dec. 25. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/77 anonim válasza:
Csupán nem tudom követni a zseniális agymenésedet. Kéne neked egy Nobel békedíj :D. Gondolj csak bele. "A legjobb gyakorikérdéses felhasználó" vagy "aki a szülei mercijével flexel". Tetszene? :D
2021. dec. 27. 23:26
 52/77 A kérdező kommentje:
Azt hol írtam, hogy zseniális vagyok? Képzelődni is szoktál? Te vagy a zseniális, hogy ennyire tudsz mindent. Jobban tudod mit értettem az egyes részek alatt, mint én magam. Ehhez már különleges készségek szükségesek, a zsenialitás ehhez képest sehol sincs.
2021. dec. 27. 23:39
 53/77 anonim válasza:
Egyébként meg egy gyárban nemcsak segédmunkások dolgoznak, akiknek a 8 általános is alig van meg. Te általánosítasz, hogy a gyári munkások mind tanulatlanok, holott a nagy része nálad sokkal intelligensebb, ezt biztosíthatom. Mérnökök, konstruktőrök, tervezők, cnc programozók, mind rohadt sokat tanultak, hogy sokat keressenek. Mégis gyárban dolgoznak. De te sosem dolgoztál gyárban, mégis általánosítasz, hogy az összes melós suttyó. Nem így van. Nagyon nagy tévhitben élsz minden téren.
2021. dec. 28. 00:32
 54/77 anonim válasza:
Szép reggelt, Kérdező, 42-es vagyok, nem missziótudatom van, csak én is barátokat keresek, és valami enyhe formában magamra ismerek benned. Meg mindig érdekeltek az érdekes emberek. Hogy nem működik, abban igazad lehet, hiszen ezidáig nem igazán sikerült, de ezt pont te veted a szememre? Kiírsz egy kérdést, hogy "akar valaki a barátom lenni?", és mindent megteszel, hogy senkinek ne legyél rokonszenves. És nem szándékosan! És valakinek mégis az lettél. Ez most nagyon fájhat neked! Persze bevallani nem fogod. Sőt soha, senkinek nem adsz igazat.
2021. dec. 28. 07:35
 55/77 A kérdező kommentje:

54. neked is szép reggelt!


"Hogy nem működik, abban igazad lehet, hiszen ezidáig nem igazán sikerült, de ezt pont te veted a szememre?"


Tényleg nem volt bennem ártó szándék, csak leírtam a véleményemet.

Itt van ez is példának, hogy mi a problémám. Mindenki rohadtul érzékeny, sértődékeny, mint egy kislány, az ingerküszöb a béka segge alatt. Ír az ember valami félreérthetőt, és egyből elkezd a másik veszekedni, kötekedni. Meg akkor magyarázzam el, hogy hogyan gondoltam pontosan. Nem mind1? Miért nem lehet elengedni?


Régebben, még akár 4-5 éve is nagyon jól el lehetett beszélgetni az emberekkel, és heti, vagy havi 1-2 alkalom nekem elég is volt. Most meg bárhová felmegy az ember, mindenhol eszelősökkel találkozik, és ne mondd nekem 54-es, hogy itt a kommenteknél is hogy összegyűlt a sok nagyszerű ember, aki mind barátkozási szándékkal van itt, csak én hülye eltaszítom magamtól őket!

2021. dec. 28. 15:59
 56/77 anonim válasza:
Pedig pont ezt csinálod. Te hülye eltaszítod őket. Mondom én amugy :D. Mindig más a hibás. Az nem tűnt fel, hogy te viselkedtél sértett kislány módjára? Amint ellőttem a Swift es beszólást egyből elkezdted, hogy ilyen csóró, olyan csóró, gyári munkás, fizikai munkás, irigy rám mindenki stb. Ezeket te írtad te barom :D. Folyamatosan hárítassz, mellébeszélsz, terelsz. Igazi barom.
2021. dec. 28. 16:22
 57/77 anonim válasza:

"Mindenki rohadtul érzékeny, sértődékeny, mint egy kislány, az ingerküszöb a béka segge alatt. Ír az ember valami félreérthetőt, és egyből elkezd a másik veszekedni, kötekedni."


Nem veszed észre, hogy éppen magadról beszélsz?

2021. dec. 28. 16:35
 58/77 anonim válasza:
És éppen ezért nem barátkoznak veled! Ne harapj, légy KEDVESEBB! Nem muszáj, de akkor nem lesznek barátaid! ♥
2021. dec. 28. 17:18
 59/77 anonim válasza:
Kérdező! Neked aztán az ég világon semmi jogod ahhoz, hogy lenézd azokat az embereket, akik kétkezi munkával keresik a kenyerüket. Azok szoktak ilyenek lenni, akik valóban fényűzően élnek, de mindent a saját erőből értek el, nem anyuci-apuci teszi alájuk a házat, autót, stb. Ja és nem egy szaros Mercivel járnak, hanem Aston Martinnal, Lamboval, Ferrarival, stb., jóval felsőbb kategóriás autóval, mint a Merci. Na ettől függetlenül tőlük sem szép, hogy lenézik a szegényebbeket, de neked aztán végképp nincs mit felmutatnod. Te egy megtűrt csicska vagy csak, semmi több, én apádék helyében már rég kitettelek volna otthonról. Mi az, hogy 27 évesen nem dolgozol, és elvárod, hogy eltartsanak, még akkor is ha van miből? Nekem lesülne a képemről a bőr, ha ilyet csinálnék. És még van képed lenézni azt, aki gyárban dolgozik. Tudod mit mondok erre? Sokkal jobban megbecsülöm ezeket az embereket, mint a magadfajta önelégült eltartott, élősködő sz*rházi munkanélküli 30 éves nyomorultakat. De hogy javasoljak valamit a kérdésre... Menj el a katonaságba, ott tanulnál egy kis illemet, talán szorulna beléd empátia, és nem néznéd le az embereket. Ott megtanulnád, hogyan kell viselkedni, és talán még barátokat is szereznél.
2021. dec. 28. 19:43
 60/77 A kérdező kommentje:

A honvédsegghez minek mennék el? Vegzálni a békés civil lakosságot betárazott gépkarabéllyal, miközben a betolakodókat tár nélkül várom? Biztosan láttál képet ilyenről, csak az elvakult proli agyad nem volt képes feldolgozni az információkat.


Aki meg lenézhetné a másikat, azok pl. a mérnökök. -Ott egy hét alatt annyi matekot adnak le, amennyit te középsuli alatt tanultál összesen. Már ha egyáltalán van érettségid.- Nem pedig a te újgazdagaid, akik a társadalom kárára harácsolták össze a vagyonukat. Na ebből is látszik, hogy milyen a tipikus munkás értékrendje. Benned minden létező megvan, amit ki nem állhatok. Nektek kéne inkább ellátogatni egyetemekre. Ott kéne megmutatni, hogy mit tudtok. Hátha tanulnátok egy kis alázatot a tudás iránt. Azután lehetne arról beszélni, hogy bennem mennyi alázat van.


Talán akkor felfognátok, hogy nem a kétkezi munkás miatt vannak repülőgépek, autók. Régen is voltak fizikai munkások, akkor miért nem voltak repülők? Meg közel 1 kilométer magas felhőkarcolók? A munkásoknak köszönhető mindez, nemde?


Valaki szóba hozta a festőket, kőműveseket. Na róluk inkább ne is beszéljünk. Egy embert sem ismerek, akit házépítésnél ne vert volna át, vagy ne próbált volna meg átverni egy nagyra becsült "szaki".

2021. dec. 28. 21:52
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!