Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akar valaki a barátom lenni?

Akar valaki a barátom lenni?

Figyelt kérdés

Már eléggé régóta csak felületes kapcsolataim vannak.

Gyerekkorból van néhány ember, aki évente 1-2 alkalommal megkeres unalomból. Sokszor elárultak, de ő rájuk valahogy mégis barátként tekintek. Habár vannak ismerősök, akikkel szoktam beszélgetni, de rájuk sosem tekintettem így. Rájöttem, hogy igazából nem is akartam eddig barátokat szerezni. 27/F, ha valakinek van kedve írni.


2021. dec. 25. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 A kérdező kommentje:
30.: Ajánlanám magamat, 2021-es Mercedessel vinnélek moziba, de épp nézem, hogy retkes a kisujjam körme, én így már kiestem az érdeklődési körödből sajnos.
2021. dec. 27. 19:29
 32/77 anonim válasza:
Milyen 2021 es Mercedes :D? Max egy 1-es Swift. Akinek ilyen kocsija van az nem a gykn ismerkedne :D. Vicc vagy.
2021. dec. 27. 19:31
 33/77 A kérdező kommentje:

32.: Nem írtam, hogy az enyém, csak hogy azzal mennék érte. Azt hiszed mindenki olyan pénztelen kis proli, mint te? Nem mindenki kotorék családba születik, hogy kenyérre is alig van pénzük... Aztán geccsol az összes, csicskázik, de a pénzt meg elcigizi, feléli. Engem meg közben megvet, mert nem dolgozok, mintha ő nem azért dolgozna, mert amúgy éhen halna.


Amúgy meg pont te honnan tudnád, hogy hol ismerkednek a felsőkategóriás emberek?? Úgy írsz, mintha legalább egy Ferrari-d lenne, közben meg szerintem még egy Fiat-ra is szűkösen futná...

2021. dec. 27. 19:38
 34/77 A kérdező kommentje:

Kiismertem már egyébként a csórókat, és engem nem tudnak már támadni, nincsenek hatással rám, mivel fizikai munkással szóba sem állok!


A faluban is állandóan kérdezgették, hogy van-e már munkám, mit csinálok, mintha lenne hozzá bármi közük is... De csak azért, mert tudták, hogy nem dolgozok. Csak azt hozzák szóba, ami a másiknak sz@r. Amivel viszont önmagát mérhetné fel, arról már kussol. Kussolt azt összes környékbeli, amikor megjelentünk a zsír új fekete Mercivel! Azt bezzeg nem kérdezte egyik sem, hogy hogy megy az vadi új Merci, csak a "hó dogozó"-ra futja. A szomszédnak is csak arra futotta (akivel nagyon jóban voltunk), hogy új-e az autó! Meg néhány hónap múlva valami krémet akartak ránk sózni jó drágán... Igen, van pénzünk, és mit látott bennünk a kedves szomszéd?? Nyúljuk le! Neki mé van, nekem mé nincs?? Nem pedig az, hogy a siker titkát kérdezzék megfelelő alázattal.


Annyi a dolog lényege, hogy egyszerűen csak hitvány emberek vannak körülöttem, és nem velem van a probléma. Tőlem is itt azt várnák el, hogy jajjjj ennek nincsenek barátai, akkor most húzza meg magát, ne dumáljon, és akkor esetleg szánalomból írunk neki, de ha nem ugrál örömében, meg esetleg kimeri fejteni a véleményét, akkor jön a "nem csoda hogy nincs egy barátod sem" és társai. Meg jön a gúnyos hozzászólás "Te mindent megtettél haver. De sajna a világ még nem készült fel egy ilyen meg nem értett zsenire mint te." . Mert amúgy mit kéne még tennem, áruld már el? Kinyitottam egy ajtót, arról én már nem tehetek, ha mások a küszöbre ürítenek az illedelmes belépés helyett!

2021. dec. 27. 20:02
 35/77 anonim válasza:
Ja, hogy neked csak nyomorékok írtak? :DDD Beszéltünk néhány sort, és én koptattalak le, mert leszóltad a gyári munkásokat, hogy mennyire suttyók, közben te meg 27 évesen munka nélkül anyádékon élősködsz. hahhahahahh Sz*rházi
2021. dec. 27. 20:04
 36/77 anonim válasza:
Na egyébként ezért nincsenek barátaid, mert lenézed az embereket. Te nem vagy tehetős, apádék azok, te meg egy senkiházi vagy, nem értél el semmit, de aki meg rendesen dolgozik, és mégis kevesebbre telik, azt meg lenézed. Na ezért vagy egy suttyó, és ezért nem is lesznek soha barátaid. Egyedül pusztulsz meg majd, aztán verheted a nyálad magadnak, hogy apádnak van egy 2021-es mercije. Képzeld, nekem csak egy 4 milliós autóm van és egy 1 millás motorom, de nem hiszem, hogy emberileg kevesebb lennék, mint te, sőt. Nem vágok fel azzal amim van, pedig mindent magamnak értem el, nem segített anyagilag senki.
2021. dec. 27. 20:07
 37/77 A kérdező kommentje:

Jajaja, megjelent a sértődött proli. Te is csak azért dologozol, mert amúgy csövezhetnél, vakard csak a kulát a gyárban egész életedben, odavaló vagy!


Az meg hogy kin élősködök, ahhoz meg nagyon nincs semmi közöd sem. Tudod nálunk ezt nem élősködésnek hívják, hanem támogatásnak.


De oké, legyek élősködő! De még én így is új Merciben ülhetek. Neked milyen autót van? Nyomassad csak a gyárat életed végéig, akkor sem kerülhetsz még a közelébe sem egy ilyen autónak. Ránézni nem lennél méltó te kis...

2021. dec. 27. 20:11
 38/77 A kérdező kommentje:

36.: Te aztán nem vágsz fel, akkor mégis minek írod le hogy 4 milliós autód és 1 millás motorod van? Ez a tipikus kisebbségi komplexus, hogy most te itt versenyezni akarsz velem.


És képzeld, nem néztem le mindig a szegényeket. Régebben teljesen más voltam, segítőkész. Tényleg bárkinek bármi problémája volt, én ugrottam, és örömmel segítettem, de csak kihasználtak. Meg amikor a legjobbnak hitt barátodról hallod vissza 14 évesen, hogy egy "kis g@ci, aki fényűző életmódot él", és irigységből beszél ki és közösít ki, akkor megnézném hogy esne, amikor ilyeneket hallasz vissza.

Meg elmentem egy sráchoz még 10 évesen, nagyon jól elvoltunk, aztán megjelenik az anyja, és elküld egy kamu indokkal. Aztán a gyerek mondja később, hogy az anyja eltiltott tőle. Egy 10 éves kisgyerek mégis milyen indokkal érdemelhet ki ilyet?


Az az igazság, hogy bármit tehetek, mindig úgyis sz@r lesz, szóval miért is kéne máshogy viselkednem?

Láthatod a 35-ösnek is az a legnagyobb öröme, hogy idejön, megpróbál belém rúgni, és elbüszkélkedik vele, hogy ő most aztán jól lekoptatott. Na ezért dolgozik gyárba, és ezért nem fogja soha semmire sem vinni a hozzá hasonló!

2021. dec. 27. 20:21
 39/77 anonim válasza:

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

"de én legalább nem rúgok bele senkibe sem"

(a kérdező)

2021. dec. 27. 21:09
 40/77 anonim válasza:
Hallod e sz*rházi.... százszor inkább vagyok gyári munkás, mint egy ilyen felfuvalkodott eltartott kis p*cs. Nem hiszem, hogy irigység miatt közösítettek ki gyerekkorodban sem, sokkal inkább azért, mert akkor is már ilyen lenéző köcsög voltál másokkal szemben. Ez azóta sem változott. Munkanélküli eltartott 27 éves nyomorult.
2021. dec. 27. 21:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!