Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akar valaki a barátom lenni?

Akar valaki a barátom lenni?

Figyelt kérdés

Már eléggé régóta csak felületes kapcsolataim vannak.

Gyerekkorból van néhány ember, aki évente 1-2 alkalommal megkeres unalomból. Sokszor elárultak, de ő rájuk valahogy mégis barátként tekintek. Habár vannak ismerősök, akikkel szoktam beszélgetni, de rájuk sosem tekintettem így. Rájöttem, hogy igazából nem is akartam eddig barátokat szerezni. 27/F, ha valakinek van kedve írni.


2021. dec. 25. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim válasza:
Én szívesen barátkoznék veled ha gondolod. Szintén 27/f
2021. dec. 25. 01:49
 2/77 A kérdező kommentje:
Okés, írj.
2021. dec. 25. 02:02
 3/77 anonim válasza:
írhatsz. szintén 27F
2021. dec. 25. 02:31
 4/77 anonim válasza:
Nem tudom, mert semmit sem írtál magadról, ami alapján tudhatnám, szeretnék-e a barátod lenni. :D Azért valami közös nevezőnek lennie kell. 33/N
2021. dec. 25. 13:02
 5/77 A kérdező kommentje:

Az ide kommentelés hogy írj, írhatsz, valamiféle rossz szokás errefelé?

Most írok nektek én, de sokkal egyszerűbb lett volna komment helyett privátot írni.


4.: Minek írjak bemutatkozót? Úgysem olvassa el senki sem. Meg ez egyébként sem valami állásinterjú féleség, ahol egyoldalúan teperni kell a másik kegyeiért. Ha akarsz valamit, emeld fel a segget, és ne a másiktól várj mindent.

Én már szerintem megtettem a kezdőlépéseket.

2021. dec. 25. 14:07
 6/77 anonim válasza:
4. Valószínűleg az efféle hozzáállásod miatt nem voltak barátaid, és lehet hogy nem is lesznek:)
2021. dec. 25. 14:23
 7/77 A kérdező kommentje:

6.: Na igen, most ezzel kiugrasztottam a nyulat a bokorból.

Vannak hibáim, szar a hozzáállásom, de én legalább nem rúgok bele senkibe sem. Ha ilyen emberré kell válnom hogy barátokat szerezhessek, akkor inkább maradjak egyedül örökké.

Annak meg ha neked vannak barátaid, őszintén örülök!

2021. dec. 25. 14:27
 8/77 anonim válasza:

Kérdező. Valahogy úgy érzem, hogy van benned egy bizonyos fokú frusztráltság az ismerekedéssel kapcsolatban. Azt kellene felfognod, hogy ne próbálj görcsösen barátokat keresni. Olyan mintha eröltetnéd a dolgot. Az pedig semmi jóra nem vezet. Próbálj meg spontán módon barátokat szerezni.


24/F

2021. dec. 25. 14:29
 9/77 A kérdező kommentje:

8.: Igen, de akkor mit csináljak? Mondd meg.

Világ életemben az ilyen 4-es félékkel volt dolgom. Egy kicsit nyers és bunkó vagyok az ilyen alakokkal. De annak most több értelme lett volna, ha elkezdek megpróbálni megfelelni őnagyságának? Látod, hogy az első alkalommal belém állt. Csak annyit tudnék elérni, hogy ezt később tegye meg. Így legalább időt és energiát spóroltam magamnak.


Te például ha holnap egy idegen városba kerülnél, mit tennél, hogy szereznél barátokat?

2021. dec. 25. 14:44
 10/77 anonim válasza:

#8-as vagyok. Figyelj. Ne vedd ezt támadásnak. Szerintem a 4-es válaszoló nem állt beléd. Csak megjegyezte, hogy esetleg írhatnál magadról valamit ami alapján el tudja dönetni, hogy szeretne e beszélgetni veled. Hidd el, hogy ebben nincs semmi rossz. Ő legalabb adott neked egy támpontot.


Mit tennék? Nos ez sok dologtól függ. Ha suliba megyek oda akkor simán megkérdezném azokat az osztálytársaimat akiket szimpatikusnak találok, hogy nincs e kedvük suli után beülni valahova és beszélgetni. Uj vagy a városban. Nem ártana egy kis útbaigazítás és hasonlók. Fontos, hogy ezt nem görcsösen kell megtenni. Csak lazán.


Ha meló miatt kerülnék másim városba akkor igazából majdnem ugyan ez a felállás lenne.


Ha pedig költözés akkor többször felmennék a városba szétnézni. Csak úgy spontán. Beülnék egy kávézóba, innék egy kávét, beszélgetnék a pultossal. Lehet megkérdeznék egy kultúráltan viselkedő baráti társaságot, hogy nincs e kedvül dumálni kicsit mert én nemrég kerültem ide és konkrétan semmit nem tudok a városról, nincsenek kapcsolataim, stb.


Ezek a dolgok szerintem bőven elegendőek lennének.

2021. dec. 25. 15:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!