Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akar valaki a barátom lenni?

Akar valaki a barátom lenni?

Figyelt kérdés

Már eléggé régóta csak felületes kapcsolataim vannak.

Gyerekkorból van néhány ember, aki évente 1-2 alkalommal megkeres unalomból. Sokszor elárultak, de ő rájuk valahogy mégis barátként tekintek. Habár vannak ismerősök, akikkel szoktam beszélgetni, de rájuk sosem tekintettem így. Rájöttem, hogy igazából nem is akartam eddig barátokat szerezni. 27/F, ha valakinek van kedve írni.


2021. dec. 25. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 anonim válasza:

Na újra itt vagyok haver. Én vagyok a Swift es csóró :D.


Az ilyet ne küldjétek a katonasághoz srácok. Ha elsülne az Amd még a végén összesz.rná magát. Felesleges.


Látom nagyon egyetem-centrikus vagy. Sajnálom azt amit most hallani fogsz, de a nagy mérnökök semmit nem érnek ha nincs aki megvalósítsa amit megterveztek. Vágesz? A mérnök tervez, a fizikai munkás megvalósítja. Az egyik semmit nem ér a másik nélkül.


Az egyetem továbba nem minden. Ismerek olyanokat akik 2 diplomával benzinkúton melóznak mert nem tudnak elhelyezkedni. Ismerek olyan orvost aki nem mer műteni mert végig bukta az egyetemet és semmit nem ert az anatómiához :D. Ismerek olyan ügyvédet aki csak akkor megy ha kirendelik valami utolsó senkihez akinek már előre el van döntve az ügye, őt ugyebár nem kell védeni. Nem is tudná védeni mert végig bukta az egyetemet az ügyvéd úr :D. Érted már mire akarok kilyukadni :D?


Én nem jártam egyetemre. Nekem csak arra futotta, hogy elmenjek burkolónak :D. De az a helyzet, hogy sok ismerősöm ott ül az egyetemen és csak iszik mint az állat. Van, hogy részegen mennek be előadásra. Ezzel semmi gond hisz 10 millió alkoholista országa vagyunk. De az a dúrva, hogy beszélni sem tudnak. Még a saját szakukról sem. Nem lehet velük vitatkozni, tárgyalni vagy normálisan beszélgetni. Bár egyetemen ülnek, buták mint a föld.


Így van. Régen is voltak fizikai munkások. Ők építették a piramisokat, a római kolosszeumot, a Notre Dame ot, a várakat és kastélyokat. Akkor az emberek ezen a szinten voltak. Az adott tervező, tudós, feltaláló megtervezte az éoítményt. A munkások pedig megépítették amit megtervezett. Egyik sem ért semmit a másik nélkül. Erre már utaltam korábban.

2021. dec. 28. 22:07
 62/77 anonim válasza:
Képzeld, van érettségim, és mivel CNC programozó vagyok, úgy gondolom elég jó is vagyok matekból :D Szóval mellélőttél ismét, de újra csak annyit írhatok, hogy a stílus maga az ember, te nem tudsz semmit felmutatni, csak egy élősködő vagy, de az asztalra nem tettél le semmit :)
2021. dec. 28. 23:54
 63/77 anonim válasza:
De tovább megyek. Olyan gép alkatrészeket meg tudok tervezni, aminek valószínűleg te azt sem tudod, hogy mi a megnevezése. Igaz, nem ez a fő tevékenységem, hanem a programozás, de papírom van róla, hogy tervezni is tudok. És igen, én megvédtem a gyári melósokat, mert sokkal többre értékelem őket, mint az ilyen fajta lenőző idiótát, aki munkanélküli. És igaza volt az előttem lévő hozzászólónak is, ha nincs aki kivitelezze a tervet, akkor mit sem ér egy tervező munkája. Gondolkodj már kicsit. Bár az agy nélkül nehéz, de legalább próbáld meg...
2021. dec. 29. 00:01
 64/77 anonim válasza:
Ne etessétek már a kérdezőt, nem tűnt fel, hogy egy ócska troll? Ennyi baromságot meg önellentmondást nem gondolhat komolyan! Meg "akar valaki a barátom lenni?", aztán mindenkinek leharapja a fejét. Igazából gratulálok neki, jól csőbe húzott titeket, bár több öröme se legyen!
2021. dec. 29. 06:42
 65/77 anonim válasza:
Én amúgy élvezem, hogy húzom az agyát... Elképzelem, ahogy idegesen püföli a billentyűket... Olyan cuki lehet... ♥
2021. dec. 29. 10:02
 66/77 A kérdező kommentje:
64.: Miből gondolod, hogy trollkodom? Fejtsd már ki légyszíves. Itt mindenki képes volt erre. Csak mert így ezzel agyatlan parasztnak írod le az összes válaszolót. Akárhogy is, annyit legalább tisztelek bennük, hogy nem jelentgettük egymást.
2021. dec. 30. 09:19
 67/77 anonim válasza:

"Miből gondolod, hogy trollkodom? Fejtsd már ki légyszíves."


Ott van leírva a válaszomban! Istenem...

2021. dec. 30. 10:43
 68/77 A kérdező kommentje:

Nincsen leírva semmi sem a válaszodban, csak a végeredmény! Istenem...

Baromságokat írok, leharapom mások fejét. Oké. De hogyan jutottál erre?

2021. dec. 30. 10:55
 69/77 A kérdező kommentje:

Tudod. Állítás, indoklás. Általános iskolás tananyag.

Mennyivel is könnyebb lenne az élet, ha legalább ilyen alapvető dolgokra figyeltek volna az elemi iskolában... És erre senki sem foghatja rá, hogy nem tanultam, idáig képtelen voltam eljutni. Dehogynem, csak nem az orrodat kellett volna túrni az órán.

2021. dec. 30. 10:59
 70/77 anonim válasza:
Te kérdező, megint csak a lényegtelen dologra tudtál reagálni, arra meg nem, amire kéne...
2021. dec. 30. 13:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!