Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Akar valaki a barátom lenni?

Akar valaki a barátom lenni?

Figyelt kérdés

Már eléggé régóta csak felületes kapcsolataim vannak.

Gyerekkorból van néhány ember, aki évente 1-2 alkalommal megkeres unalomból. Sokszor elárultak, de ő rájuk valahogy mégis barátként tekintek. Habár vannak ismerősök, akikkel szoktam beszélgetni, de rájuk sosem tekintettem így. Rájöttem, hogy igazából nem is akartam eddig barátokat szerezni. 27/F, ha valakinek van kedve írni.


2021. dec. 25. 00:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim válasza:
Állj. Mi volt beszólás a 6-os kommenten?
2021. dec. 25. 15:57
 22/77 anonim válasza:
#10 vagyok. Egyáltalán nem könyveltelek el lúzernek. Nem ismerlek. És amúgy sem ítélkezek. Csak azt írom le amit látok. És a komentjeid alapján azt látom, hogy te szinte mindent támadásnak akarsz venni. Ez nem tudom miért lehet, de tuti nem fog neked segíteni a barátkeresésben. Ne vegyél mindent magadra és kezeld lazábban a dolgokat. Nem kell semmire ráparázni, vagy görcsölni rajta. Nem kell leállni kommentharcolni az itteniekkel mert nem visz előrébb téged a dolog.
2021. dec. 25. 16:06
 23/77 A kérdező kommentje:

21.: Te a 6-os vagy ugye? Kérdezd meg akkor a barátaidat, ha neked annyira sok van :)


22.: Ne vedd sértésnek, amit írtam. Sok jó dolgot írtál, és hálás vagyok érte. Főképpen a segítőkészséged miatt. Szóval nem ellened irányult, hanem csak arra reagáltam, amit írtál. Néhány dologgal nem értettem egyet, de csak ennyi.


Egyébként 4-es. Ne haragudj, de ha neked vannak barátaid, akkor mit keresel itt, vagy mit akarsz tőlem, és egyébként is mégis miről beszélgetnénk? Elmondanád, hogy múltkor jajj de jól szórakoztál a barátaiddal, én meg "ühüm, otthon voltam egyedül". Mintha az éhező beszélgetne a gazdaggal, hogy mit ettek éppen.

Azért egy kicsit eléggé abszurd lenne, nem?


Azt gondoltam, hogy olyan emberek fognak írni, akiknek hasonlóan nincsenek barátaik, és szeretnének egyet. Azért az olyan emberek csak könnyebben megtalálják a közös hangot, akik hasonlóakan mentek keresztül, nem? Vagy túlságosan naiv volt az elvárásom?

2021. dec. 25. 16:18
 24/77 anonim válasza:
#4-es vagyok. Mert szeretek új embereket megismerni, beszélgetni, és mivel szabadságon vagyok, jobban ráérek. Elő van írva, hány barátja lehet egy embernek? :) Egyébként nincs sok barátom, de ők igazi barátok, lehet rájuk számítani. De nem érnek rá gyakran beszélgetni. Valamint te sem említetted, hogy csak olyanokkal barátkoznál, akiknek nincsenek barátaik.
2021. dec. 25. 18:35
 25/77 anonim válasza:
Még mindig #4-es vagyok. A közös hangot azok találják meg, akiknek van valami közös érdeklődési körük, vagy legalábbis nyitottak annyira, hogy befogadóak legyenek a másik dolgai iránt. És hidd el, nem hiszem, hogy átmentél olyanon, amin én nem, na nem mintha ezen múlna az empátia és a szimpátia.
2021. dec. 25. 18:41
 26/77 anonim válasza:
Csácsumi, mizujs?
2021. dec. 26. 04:28
 27/77 A kérdező kommentje:
Na megpróbáltam ezt is, de csak nyomorékok írogattak. Szóval nem vádolhattok azzal, hogy nem tettem érte semmit sem.
2021. dec. 27. 17:40
 28/77 anonim válasza:
Te mindent megtettél haver. De sajna a világ még nem készült fel egy ilyen meg nem értett zsenire mint te.
2021. dec. 27. 17:53
 29/77 A kérdező kommentje:
28.: Hát még rád...
2021. dec. 27. 17:58
 30/77 anonim válasza:

Sziasztok. Szeretnék én is barátkozni. Elég visszahúzódó vagyok idegenekkel, így nehéz barátkoznom. Viszont jó lenne valakivel akár moziba menni, kávézni/sütizni/pizzázni egyet. Megosztani a mindennapokat másokkal, olyan emberekkel,akik érdeklődnek is a másik iránt. Nem lelkibetegek/idegbetegek. Igényesek magukra, és másokra. - nem folyik a nyál a szájàból mikor beszèlgetünk. Nem -retkes a körme- úszik a cigifüstben, büdösben stb. - Hanem egy értelmes baràt.


25/l Budapest

2021. dec. 27. 19:07
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!