Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhagyott a parom 14 hetesen...

Elhagyott a parom 14 hetesen 6 ev utan . Nem erdekli se en se a baba mi tevo legyek? Szerintetek ilyenkor uj parkapcsolatba bele lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 12:40
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
75%

Aha. És a legjobb erre az, hogy sebtében bepasizz.

Tudod, nem tudom elképzelni, hogy hirtelen megutalt. Ilyen nincs.

2018. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
83%

Értjük, hogy a legjobbat akarod, a gyereknek apa kell stb. De gondolkoztál te ezen reálisan?

Itt vagy 14 hetesen, és nincs még kiszemelted sem. Ha netán lenne is, hogy gondolod ezt az egészet? Hogy majd 5 hónap együtt járás után össze is költözik veled valaki mire megszülsz? Vagy csak maradnátok úgy, hogy együtt jártok, és pár naponta átmenne hozzád? Vagy hogy? Mind a kettőt elképzelhetetlennek tartom, hogy te egy ilyen palit most bárhonnan le fogsz akasztani.

Azon túl, még az is lehet, hogy az exed meggondolja még magát, nem? Simán le is higgadhat még, az is lehet hogy beparázott de lenyugszik és visszamegy majd hozzátok. Nem?

Ha te most bepalizol, vagy megtudja hogy apát keresel, arra még annyi esély sem lesz, mint egyébként. Mármint arra, hogy újra is kezdhetitek.

Maradjál szerintem a popódon, kimondottan ne keress társat, csak légy nyitott, de ne ez legyen a nagy célod.

2018. szept. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok együtt a gyerek apjával, de tartjuk a kapcsolatot és tudni szeretne rólam is és a gyerekről is. Eszembe nem jutott mással ismerkedni/összejönni. Nekem az volt a legfontosabb, hogy az igazi apukával legyen olyan a viszony, hogy ő is a gyerek életének a része legyen. Másrészt annyit aggódtam a babáért, hogy eszembe sem jutott volna pasizni. Belegondolva nekem fura lenne, hogy x-től vagyok terhes, ott a babája a hasamban, de y-nal szexelek, persze lehet én "lelkizem" túl a dolgot. Szerintem a gyerek apukájával próbáld meg előbb rendezni a dolgot, mert nekem elég hihetetlen, hogy 6 év után se szó, se beszéd lelép a kisterhes párja mellől minden különösebb ok nélkül.
2018. szept. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
91%

40


Az a baj, hogy a babának nem az a jó amit tenni készülsz.

Terhesen az embernek a babára kellene fókuszálnia.Hamarosan anya leszel.Ha nagyon mázlis leszel csak az első pár hónap lesz húzós, ha nem akkor sokkal tovább mosott xarnak nézel majd ki.Szinte minden pillanatod azzal fog telni, hogy vagy csodálod mennyire gyönyörű vagy aggódsz érte stb..stb..

És még nem beszéltünk arról, hogy mondjuk összejössz valakivel akit alig ismersz kapásból ágyba bújsz vele terhesen úgy ,hogy azt se tudod előtte hol járt kibe tette be.Mi van ha összeszedsz valamit? Erre is gondoltál mikor a babádra gondoltál?

Vagy összejössz valakivel, fél év alatt elmélyül annyira egy kapcsolat szerinted, hogy a férfi elfogadja, hogy kapásból csak második lehet a kapcsolatban ,már az elejétől kezdve? Úgy, hogy semmi köze nincs a gyerekhez? Gondolod, hogy szívesen babázik veled?Pelenkázza és éjszakázik egy egész más ember gyerekével?6 hónap után erre mennyi esély van?

Ne érts félre, ezt a 6 hónapot szánd magadra és hangolódj rá a babázós időszakra ami előtted áll.Nem hiányzik a nőknek ilyenkor a hormongőzös időszakban,hogy még pasikra vadásszanak és külön érzelmi hullámvasutat is csináljanak maguknak szerelmi fronton...szerintem.

Mindamellett, hogy ennyi idős kapcsolatodnak lett vége és ész nélkül rohannál a következőbe csak, hogy ne legyél egyedül? Ennyire tartottad a kapcsolatot? Ennyire tartod magad? A gyereked?

2018. szept. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
81%
nem sok ferfi van elragadtatva a gondolattol hogy a mas gyereket nevelje. raadasul terhesen ki az a hulye aki bevallal egy not? mi van ha nem lesz normalis a gyerek, aki raadasul nem is az ove? ez van muszaj allnod a felelosseget a gyerekert vagy ha nem akarod add orokbe. ha elhagyott a gyerekkel se fog torodni hidd el.
2018. szept. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
13%
Ki az aki összejön egy terhes nôvel? Tùlnyomó részt pedofil hajlamú férfiak. A legegyszerûbb áldozat az elhagyott nôk gyereke.
2018. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
30%

Rengeteg férfi van, aki nem szeretne saját gyereket, de nem gond neki ha a párjának van, a mi baráti körünkben nem egy példa van erre. Viszont ezek mind nagyobb gyerekek, úgy értem, iskolás korúak, nem hiszem, hogy terhesen vagy pici babával találnál magadnak valakit egykönnyen. Tudod, a válások nagy része is a gyerekek első 5 életévében történik és ez nem véletlen.

Egyetlen ilyen párt ismerek csak, ahol a srác terhes nővel jött össze, de ott ők egymás mellett dolgoztak és egymásba szerettek, nem apavadászat ereménye volt a dolog.


Én nem félek az egyedülléttől ( szerencsére nem voltam olyan helyzetben mint te), de azért megértelek. Az első baba amúgy is nagy kihívás, de egyedül végigcsinálni az éjszakázásokat, később azt a sok gyerekbetegséget stb., hát én is megijednék.

2018. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
91%

47.

Ha a kérdező is megijed a saját gyereke állította nehézségektől, mit szóljon az a vadidegen férfi, aki egyelőre csak szimpla nőt keres kapcsolatra, és nem egy egész pereputtyot?

2018. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 Eszter9325 válasza:
31%
Ti mind példa emberek vagytok gondolom! Szeretetre vagyik, nem faszra! Mikor én a fiammal voltam terhes, elejétől kezdve nem kìvántam a szexet! Minden kismama vágyik arra hogy, valaki várja a babáját hogy, puszilgassa a pocakját, na de mindegy.. arc meg név nélkül ki élhetetitek a mocskos undorító oldalatokat, egy kismamával így kell beszélni meg stresszelni?Mindenki azt csinál amit jónak lát, szerintem meg semmi se lehetetlen, biztos rossz így egyedül maradni, úgy tűnik a 6 év nem garancia hogy, szüljön egy nő mert a férfiak kedvük szerint cselekednek, inkább az exed az aki meg érdemelné hogy sértegessék, de azért kívánom a komenntelőnek hogy terhesen maradjanak egyedül, és csinalják végig bármi lelki támasz nelkül!
2018. szept. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó! Azért te se vagy semmi! Micsoda jót kívántál itt mindenkinek! Tudod, ez a bőrt iszik, vizet prédikál esete!
2018. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!