Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elhagyott a parom 14 hetesen...

Elhagyott a parom 14 hetesen 6 ev utan . Nem erdekli se en se a baba mi tevo legyek? Szerintetek ilyenkor uj parkapcsolatba bele lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 11. 12:40
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%
Terhesen nem hiszem, hogy most új pasi lenne a legfontosabb.Később...sokkal később.
2018. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Nem akarok egyedul maradni es egyedul nevelni se szuksege van egy apara!
2018. szept. 11. 12:44
 3/52 anonim ***** válasza:
87%
Bele lehet, hisz senki nem tiltja, csak kérdés, hogy lesz e olyan aki majd terhesen téged komolyan vesz, neked meg lesz e friss anyukaként elég energiát fektetni az új kapcsolatba.
2018. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
86%

Én sem javasolnám most egyből az új kapcsolatot.

Most bunkó leszek, de nekem az jön le, hogy azért akarsz ilyen gyorsan kapcsolatot, hogy legyen aki eltart titeket.

Nehezen fogsz találni olyan pasit, aki ezt most így bevállalja.

2018. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
89%

Hát hallod:D

Jót derültem.Hamarosan látszik a pocakod, ha szerencséd lesz nem leszel bálna méretű (mint én voltam), de ha a párom pont 7 év után pár hetes terhesen hagy el, biztos nem azon gondolkodtam volna, hogy új pasit keressek.

Szerencse, hogy nagy volt a szerelem köztetek és hamar kiheverted.:)

Talán valaki még azt is elhiszi, hogy a gyerek az övé ha gyorsan találsz valakit.

Siess!

2018. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
79%

Utolsó válaszoló. Feldobtad a napom a válaszoddal. xD

Csak nem van már más a láthatáron,és igazából ezért mentetek szét? Vagy lehet nem is a párodé volt a gyerek?

2018. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
48%

Ohh, micsoda prioritás van nálad!

Szóval mindegy az apa, csak legyen egy farok körülötted??

Ezt a szitut akkor tudnám elképzelni, hogy nem kamu, ha azért lettél kihajítva, mert nem a pasid é a gyerek, hanem a szeretődé. Ez esetben, ha a szeretőd tárt karokkal vár, semmi gond. Akkor van gond, ha új palit akarsz. Mert valljuk be, kinek van kedve egy más által felhuppantott nőt, meg a születendő gyerekét a nyakába venni??

2018. szept. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
19%
Utolsó, már megint te?!
2018. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
25%

8# Nyilván te is más gyerekét neveled, vagy más neveli a te gyerekedet, azért veszed ennyire magadra a válaszom.

De akkor is azt gondolom, sok férfinak nyűg más gyerekét nevelni, eltartani, foglalkozni vele. Mi ezzel a problémád? Nyilván a te különleges eseted más, örülj neki.

De azért ne tegyél már úgy, mintha a férfiak álma lenne egy nő oldalkocsistól vagy egy más által csinált magzattal :D

2018. szept. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
46%
Ez most kinek írtad? :D
2018. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!