Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki 2010 okt...

Van itt kismama aki 2010 okt elejére vagy szeptember végére van kiirva?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 12:55
 81/106 anonim ***** válasza:
jaj, az én férjem is alug várja a picurt, már itt árasdozik róla hogy majd a mellkasán fogja altatni, meg viszi pecázni is! van már pecasapkája is. :-)
2010. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is besikerült baba:D (azt mondják azok sikerünek a legjobban) Feküdtem hajnalban az ágyban és belémvillant, hogy én terhes vagyok, másnap délután vettünk egy tesztet és tényleg:D..én 27 vagyok a párom 28..szóval nálunk sem korai...én is azon imádkoztam, hogy kiscsaj legyen!


Zsófis

2010. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:

Hát ez jó...felkeltél hogy terhes vagy :-)) nekem a férjem 38 éves, ugye én meg mint írtam, 34.ja, a grétis voltam aki olyan sokat beszél :-)csak ma már nem fog a munka :-)


Üdv ismét kislányos anyuka :-)

2010. jún. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:

Nálunk is nagyon várja az apuka, mindig ha az utcán kisbabát/gyereket lát, megkérdezi mennyi idős, meg folyton azt tervezi, h kenguruban hogy fog hozzásimulni:)) Annyira jó érzés, h így örül ő is:)

Borikás

2010. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:

jaj, kenguru! jut eszembe, azt is kaptuk ajéndékba a szomszédtól :-)


a névben sokáig tartott míg megegyeztetek?

2010. jún. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 A kérdező kommentje:
nálunk sem volt tervezve a baba, mivel én 21 éves vagyok, a férjem 30. o mondogatta h jo lenne már egy kis torpe, és hát be is csuszott, de abszolut nem bánjuk, mert imádjuk egymást és imádjuk a kis csopséget is :)
2010. jún. 3. 15:43
 87/106 anonim ***** válasza:
Nem volt sok idő megegyezni a névben, fiúnak Balázst, lánynak Borit választottunk, sztem nagyon könnyen:)))
2010. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
az jó hogy mindnyájunknak azért egészen könynen összejött....lehet csillagzat együttállás volt? :-)
2010. jún. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
Grétis igen ígyvolt..hajnal kettőkor :D azután még két hétig minden hajnal kettőkor felkeltem:D Aztán kiszámoltuk és nagyot kacagtunk , mert hajnal kettőkor fogant a baba:)A párom is azt mondta, hogy hülye vagy te nem terhes..feküdj vissza aludni...Ő nagyon szerette volna ezért nem is akart velem eljönni tesztért..nem akarta magát belelovalni, de végül mégiscsak kinyávogtam..
2010. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
Hát a névben mi hamar megegyeztünk:) Sőt mindenki azt mondta, hogy jó lesz..amikor megláttuk(4d-n) akkor már nem is volt kérdés, hogy Zsófia lesz.
2010. jún. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!