Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki 2010 okt...

Van itt kismama aki 2010 okt elejére vagy szeptember végére van kiirva?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 12:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:

hát, tényleg nem sokért rendel a dokid.


én reggel hétre megyek, megcsapolnak, bejövök dolgozni aztán két óra múlva megyek vissza, megint megcsapolnak. mondjuk teljes vérképet is kért a védőnőm, modnván nekem mér úgyis mindegy :-))


citromlevet ti visztek hozzá? én mondjuk még megittam rá egy fél liter vizet ott helyben!

2010. jún. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 A kérdező kommentje:
nem is hallottam h citromlevet lehet hozzá vinni! de lehet megkéne probálni hát ha ugy elviselhetobb :)
2010. jún. 3. 14:04
 43/106 anonim ***** válasza:

Én terhes-amnéziás vagyok..tehát otthon hagytam a citromlevet:D halálra untam magam a két óra alatt..senki nem ért rá velem telefonon dumálni :\. Annyira szomjas voltam és annyira hányiongerem is volt..szakadt az eső..


Babakocsit nem vettük még meg, mert anyukám szeretné megvenni..azt mondta megszületik a baba csak akkor. A kiságy van már meg játszószőnyeg meg a kispapa vett egy pár kocsicipőt, meg egy fodros bugyit:D persze kisruhák amit a barátnőm összeszedett. Mindez titokban, mert anyu nagyon haragszik, ha születés előtt már megvan valami:D

2010. jún. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:
14:04 Zsófis voltam..
2010. jún. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:

nekem a védőnő is mondta a citromlevet. és ott ugye még ihatunk annyit amennyi jólesik, de aztán semmi! bevallom a két óra alatt kb. 3 -szor egy pici kortyot bevettem a számba, önlögettem, anyni nem árt meg!


ruhát mi is egy hete kaptunk két zsáknyit. én sem akartam még cuccost bevinni a házba, de aztán azt mondtam ha baj lesz, nem emaitt. nálunk apukám zsörtölődött ezen. van már egy tavaszi babakocsi, bébikomp, utazóságy, fürdőkád állványnal ezeket is vettük illetve kaptuk. meg kaptam kézi mellszívót, kislámpát, pelenkát fél cosmaggal, eldobhatós bugyit, szorítós bugyit. van bölcsőnk, az is alkalmi ár volt, de javarészt még semmi nincs. sem kiságy, sem normális babkocsi .-) majd mostanéában akarunk az árak után nézni.


"grétis"

2010. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 A kérdező kommentje:
én is igy vagyok ezzel, h rengeteg dolog van amit már kaptunk, szinte az etetotol kezdve minden, még is ugy érzem nincs semmim :) a babakocsit már kinéztem és hamarosan meg is veszem!!!!!!!! :))))
2010. jún. 3. 14:12
 47/106 anonim ***** válasza:
Mózesben vagy pólyában szeretnétek kihozni? Annyit vacilálok ezen..Bölcsőt nem fogok venni, viszont most fogunk venni egy elektromos hintát. Bugyi streil vatta alkohol gyógyszertári babafürdető meg ilyesmi is van tényleg:D Külön szobájuk lesz a kicsiknek vagy egyenlőre apu anyuval alszanak? Én még ezen nagyon gondolkodom..kiságyba velünk vagy külön szobába..Jah pelenkázófeltétünk is van!
2010. jún. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:

babkocsis ötletek akkor? még nem tudjukmilyet kellene venni. a KUNERT VIP kocsit néztük ki, de még gondolkodunk.


tulajdonképpen a sok midnenből az utazóságyat és a fürdetőt vettük csak, a többi gratisz volt. ja, még bébimokpot kaptunk, nem tudom írtam e? meg olyan kis édes rucikat, rmeélem jó lesz a kicsinkre :-)

2010. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 A kérdező kommentje:
szerintem én tuti polyában fogom kihozni, és ugy tervezem h elso egy évet kb apával és anyával lesz egy szobában, de kiságyban természetesen, mert sokat hallottam arrol h a kicsi megszokja azt ha nyával és apával alszik egy ágyban és 3 évesen se tudod kulon rakni ot!
2010. jún. 3. 14:23
 50/106 anonim ***** válasza:

Mózesben vagy pólyában szeretnétek kihozni? Annyit vacilálok ezen..Bölcsőt nem fogok venni, viszont most fogunk venni egy elektromos hintát. Bugyi streil vatta alkohol gyógyszertári babafürdető meg ilyesmi is van tényleg:D Külön szobájuk lesz a kicsiknek vagy egyenlőre apu anyuval alszanak? Én még ezen nagyon gondolkodom..kiságyba velünk vagy külön szobába..Jah pelenkázófeltétünk is van!


a bölcső nekünk azért kellett mert nagy a lakás és az az étkezőnkben lesz. egyébként én valószínű pólyában hozom haza, ahogy "szokás" felénk. Fehéár pólya mait aztán elteszünk emlékbe :-) elektromos hinta is van a jószomszédomnak, mindjárt megkeresem, a márkáját nem tudom, de egy hasonló van a neten. vélemények?

2010. jún. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!