Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki 2010 okt...

Van itt kismama aki 2010 okt elejére vagy szeptember végére van kiirva?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 12:55
 61/106 anonim ***** válasza:

ja,van zene fény rajta, csak olyan alacsonynak tűnik nekem. mondjuk én hamar beletenném. egyik barátnőmnek igaz más fajta van, de 3hetesn beletette már a picit.


jaj és képzeljétek, a jószomszéd még kölcsönzött is nekünk légzésfigyelőt, bébiőrünk meg van nekünk. annyira megörültem.


hogy szeretnétek szülni? azazhogy fogotk? sima, császár, Eda, gáz, semmi....


"G."

2010. jún. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/106 anonim ***** válasza:

Ez villog meg zenél is sőt még szívdobogás-hang is van rajta..igazándiból, ha a párom nem lenne anniyra behalva érte nem vennénk meg:D, de 20 ezerért nem rossz az ára, ja és odaadhatom részletekben is


Zsófis

2010. jún. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 A kérdező kommentje:

akkor meg nem kell rajta gondolkodni, vedd meg és a kicsi is élvezni fogja!

én természetes uton szeretnék szulni, remélem ugy is fogok!!! :)

2010. jún. 3. 14:49
 64/106 anonim ***** válasza:

hívtam a szomszédomat, azza üzit küldtem, hogy el ne adja :-)


én is természetesen szeretnék de EDA-val.jövőhéten megyek a dokimhoz, akkormár ráakarok térni a témára, és szeretnék szülésznőt is, így ajánljon valakit.de már parázok nagyon. :-/

2010. jún. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/106 anonim ***** válasza:

Én is természetesen szeretnék, de azt mondta a dokim, h nem valószínű, h összejön, mert nagyon alacsony vagyok, Borika meg már most nagy:)))De nem bánom, csak egészségesen legyen meg!

20hkm

2010. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 anonim ***** válasza:

Én természetesen szeretnék, szívbeteg vagyok lehet, hogy érzéstelenítés nélkül nem szülhetek:( pedig nem szeretném bekábítani a csöppet:)


Zsófis

2010. jún. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim ***** válasza:
Borikás kismama hány centis vagy?
2010. jún. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 A kérdező kommentje:
én is minden nélkul szeretnék! az elején én is nagyon féltem, de tudom h hiába aggodom rajta, felkell készulni h fájni fog, de utánna megszuletik a gyermekem :) szerintem mindenki fél, de a kicsire kell gondolni!!
2010. jún. 3. 14:56
 69/106 anonim ***** válasza:

158:)))de apuka meg 184:)))

Borikás km

2010. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/106 anonim ***** válasza:
Én 156 apuka 168..akkor van esélyem természetesen szülni? erről még nem beszéltünk..
2010. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!