Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki 2010 okt...

Van itt kismama aki 2010 okt elejére vagy szeptember végére van kiirva?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 12:55
 71/106 anonim ***** válasza:
én sajna asztmás, pánikos vagyok. befulladok ha felmegy a vérnyomásom. az pedig hamar felmegy erőlködésre, meg akár pszichikai alpon is. iszonyatos félelmem van a fájdalomtól, fogorvoshoz ma sem járok egyedül. így elkerülve egy esetleges nagyobb bajt, ezért szeretnék Edával, bár a dokim azt mondta ha kell ad "ajánlást" akár a császárra is. éppen ezért fogadok külön dokit és szülésznőt is, hogy legyen egy ember aki eloszlatja bármelyik percben minden aggályomat.
2010. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 anonim ***** válasza:

érdekes, anyum 160cm, apum 180, nála nem volt gond. ezt hol döntik el? én 170 vagyok, a férjem 185cm :-)


"G."

2010. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, h ki dönti el, h mikor vagy túl alacsony:) Nekem ezt a dokim mondta, de még nem biztosra, csak hogy szte valószínű...De nem magyarázta meg! Két hét múlva megyek újra vizsgálatra, majd rákérdezek és megírom nektek is;)

Borikás km

2010. jún. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim ***** válasza:

várjuk a választ :-)


jaj, én már alig bírok oylkor ülni...mint most is.olykor a munka sem megy már.... :-( pedig ki kellene még húzni augusztusig minimum!


G.

2010. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim ***** válasza:

OK, mindenképpen írom!


Én is néha nehezen ülök, nekem munka szempontjából szerencsém van, könyvelő irodánk van anyummal, és dolgozhatok heti 3-4 napot simán otthon, ott meg akkor fekszem le picit, amikor szeretnék.


Borikás km

2010. jún. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 anonim ***** válasza:

MOndjuk én sem akarok táppénzre menni...Augusztus 31-én jár le a szerződésem.. van 20 nap szabim...azt majd kiveszem augusztusban..addig meg valami lesz:| Bár már június van.. Úristen mintha tegnap lett volna hogy két csíkosat pisiltem:D De még olyan messze van szeptember..


Zsófis

2010. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/106 anonim ***** válasza:

Ti is észrevettétek, h repül az idő?? Annyit lehet a babákkal foglalkozni, h csak úgy telnek a napok:)))


Borikás

2010. jún. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:

iszonyatosan telik...én pl. nyitottam itt egy kérdést(jan.23-án) mielőtt teszteltem, találtam is itt jóbarátnőt, ő akkor 22 hetes volt, én nekem meg épp elmaradt a havim. most meg a barátnőmnek 4 hetes a kislánya és én vagyok már 24 hetes.és tényleg repül most az idő, talán azért mert elfoglaljuk magunkat a kis mocorgásokkal, a beszereznivalókkal.


a babákat terveztétek? és mennyi idő után jött össze?


nelünk modnhatni már 2ideje " volt. 34 éves vagyok, 9 éve vagyunk együtt, ebbl 5 év házasság. a férjem régóta szeretett volna már babát, de én még csak most álltam rá :-) lényegében 2 menszis ciklus utén összejött. és nagyon imádkoztam hogy kislány legyen! :-) imámat meghallgatták.(köszönöm)

2010. jún. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt tervezett baba, de imádjuk egymást és Őt is:))) 27 vagyok én, 32 apuka:)


Borikás

2010. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én is bejelentkeznék közétek, 2010. október 6-i dátummal. Úgy tűnik a baba kislány, szerencsére jól vagyunk.

Az idő nagyon szalad, már csak 4 hónap és itt van a Picur.

Szép Babavárást!

2010. jún. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!