Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki 2010 okt...

Van itt kismama aki 2010 okt elejére vagy szeptember végére van kiirva?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 12:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 A kérdező kommentje:
jéééééé 4 fiu??? hát az nem semmi :) mi 4en vagyunk lánytestvérek plussz még van egy fiutestvérem is, ugy h lehet 5. re osszejon egy kiscsaj!!! :)
2010. jún. 3. 13:47
 32/106 anonim ***** válasza:
Zsófis szeptember 21-es vagyok..nekem minden eredményem tökéletes lett. Most voltam terheléses cukorvizsgálaton..annak még nincs meg az eredménye...de az pfujj volt:D
2010. jún. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 A kérdező kommentje:
jaj tényleg?? én most fogok menni, és hát eléggé ,,félek,, tole, mivel reggel amig nem eszem hányingerem van, és ha meg kell innom azt a lottyot, hát nem tudom mi lesz! :)
2010. jún. 3. 13:50
 34/106 anonim ***** válasza:

jaj, nekem is van zalán kisbabás ismerősöm. nekem is tetszett az a név, de a férjemnek nem. ha fiú lett volna akkor Zsombor Balázs lenne! ha lesz egy fiúnk, így fogják majd hívni :-) A Gréta kezdete pedig megegyezik a vezetéknevünk kezdetével.


kedves kérdező, mennyiért vizsgál a dokid? az enyémneknincs csak sima UH gépe, mondjuk így is ad 1-2 képet mindig. 8000Ft a vizsgálat nála.

2010. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
Zsófis (szept 21-es)Egy lány kidobta a taccsot tőle..neki vissza kellett menni másik időpontot kérni..Én is csak nyeltem a levegőt amíg le nem telt a két óra..ugyanis addig amíg nem eszek én is nagyon émelygek.
2010. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 anonim ***** válasza:

4 fiús anyuka, hát nem irigyellek :-) de gratula neked is,. gondolom a papa most nagyon büszke magára :-)


én már 16 hetesen voltam terheléses cukron, mert a doki gyanakodott rá, de szuper lett szerencsére. hétfőn megyek majd most ismét. genetikai UH-n is többször voltam az eredményeim miatt, de nagyon úgy néz ki minden okés. 20hetesen mi már nagyon zsép kis pofit láttunk 4D-n, de 30hetesen megyünk újra, akkor tényleg azért hogy gyönyörködjünk a picinkben! :-)


a "Grétis" :-)

2010. jún. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 A kérdező kommentje:
Grétás kismama, én Szlovákiábol vagyok és a dokim mindenegyes ellenőrzéskor 5 eurot kér, ami 1400 forintnak felel meg! nem is tudom elképzelni milyen lenne ha nem láthatnám ot 4D ben :)
2010. jún. 3. 13:54
 38/106 anonim ***** válasza:

Október 7-es vagyok

Eddig 5 kilót híztam :) de szinte nem is látszik, nem tudom hova ment :)

Az AFP tökéletes lett hála égnek, nagyon izgultam, hogy jó legyen.

Ezt a terheléses cukrot annyira nem várom, pedig hamarosan nekem is mennem kell. Én is ettől félek nagyon, hogy egyáltalán hogy jutok el a kórházig reggeli nélkül, aztán még megszurkálnak meginni azt az izét, 2 óráig nem tudom mit csinálok, aztán megint megszúrnak. Hát szívesen kihagynám ha lehetne :S nem is merek egyedül menni.

2010. jún. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 A kérdező kommentje:

Zsofis- valahogy csak tul élem :) és remélem neked jok lesznek az eredmények!

amugy gondolkodtatok már babakocsiban?? hogy milyet vegyetek? vagy van aki már meg is vette ?? :)

2010. jún. 3. 13:56
 40/106 anonim ***** válasza:
na, akkor kihúzom magamat, mert nekem nem volt gondom a cukros lötyivel :-) vittem bele citromlevet 8jaj, most el ne feljtsem) és egészen iható volt. azt hittem nem bírom ki én sem étlen szomjan két órán át, de ment! ne parázzatok, annyira nem vészes. legalábbis nekem nem volt az....igaz mint írtam, ez már nekem a 6-7.vérvételem lesz, úgyhogy már felüdülés ha nem csak vérvétel van :-)
2010. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!