Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt kismama aki 2010 okt...

Van itt kismama aki 2010 okt elejére vagy szeptember végére van kiirva?

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 12:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 A kérdező kommentje:

Szept 25 a testvéremet is Grétának hivják, imádja a nevét :) !! és ti hogy vagytok???

szep 26 - és a nevét már eldontottétek?? :)

Zsofis - nincs is nagyobb orom, minthogy mindent megtudj adni a kicsidnek!!

és ti anyukák a kilokkal hogy álltok??? nem mintha nagyon rágnám magam rajta, mert most elso a baba egészsége, csak ugy kiváncsiságbol!

2010. jún. 3. 13:28
 22/106 anonim ***** válasza:
13.22es vagyok ja, és ha lány lett volna Zsófia lett volna nekünk is:)) Látom sok mindenkinek tetszik ez a név
2010. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/106 anonim ***** válasza:
13.28as vagyok hát én 24+3 km vagyok 10kg-nál tartok:)
2010. jún. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
2.5 kg-nál tartok , amióta terhes vagyok nagyon finnyás lettem:D csak nyers zöldséget meg husit kívánok igazán
2010. jún. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:

Október 7-es vagyok :)

Igen eddig minden rendben van a babával hála égnek, nagyon szépen fejlődik :) én is aránylag jól vagyok, néha nagyon feszít a bőr a hasamon, utána mindig mintha nőtt volna egy kicsit a pocim. Már az idegenek is észreveszik, hogy babát várok, első baba. Mostanában a kis picurom rászokott, hogy ráfekszik valami idegre vagy nem tudom mire, de egy-egy pillanatra alig érzem a jobb combom, persze ez is hamar elmúlik, de elég ijesztő :) néha van egy kis hányingerem, főleg a kellemetlen szagokra vagyok érzékeny. Meg van egy kis derékfájásom, keményedésem de tűrhető. Nekem is sokat mocorog a baba, de elég változékony, egyik napja aktív másik kicsit lustibb :) 15 hetes voltam, amikor a párom rátette a kezét a hasamra és érzett ilyen apró rebegéseket :) azóta ez már eléggé felerősödött, de még kellemes, nem okoz fájdalmat. Én azt szeretem a legjobban, amikor forgolódik, egyik nap 20 percen keresztül forgolódott rugdosott élveztük nagyon a párommal :) Dominik Ármin lesz a neve, de még nem döntöttük el, hogy az Ármin is anyakönyvezve legyen e vagy sem, mert az én vezetéknevemet meg a páromét is megkapja és az már túl hosszú lenne szegénynek mire leírja :) Most a legjobban a 4D ultrahangot várom, annyira kíváncsi vagyok már az arcvonásaira, remélem páromra fog hasonlítani :) Ti mentek 4D-re?

Mindenkinek Boldog Babavárást!

2010. jún. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:

én a Grétás kismami vagyok. :-)

hát én már 14 hetes kortól nem igazán vagyok a toppon. zsibbadnak a kezeim, fájnak, ettem is idemár fel kérdést erről. ma is hajnalban felkeltem 4,15-kor, mire meg kelnem kellett (mert én is dolgozom még), akkor tudtam volna aludni.de én kórházzal kezdtem anno, volt minden, fulladás, vérnyomásgond, volt bevérzés is, úgyhogy lassan már nem is foglalkozom ilyenekkel. ha nagyon rossz akkor beveszek egy fájdalomcsillapítót.


sok szép nevek vannak itt. a Zsófira mi is gondoltunk, de a férjemnek a Gréta jött be.

2010. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
Grétás kismama én a Zsófis vagyok..nekem is bejön a Gréta csak a vezetéknevünkhöz nem megy.Nemtudom mi lett volna, ha kisfiú..azzal nagy bajban lettem volna:\ Bár a kérdező fiúneve jóóó
2010. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
én dohányoztam, rákérdeztem múltkor a védőnőnél a súlyomra, azt mondtaő nem veszi figyelembe hogy az elején felugrott rám pár kiló, így hivatalosan 6,5kilót híztam eddig. éppen tegnap voltam megint a védőnőnél, hallgattuk a picurink szívét, annyira jó volt! mi már voltunk 4D-n 20hetesen mert elég trosszak lettek az eredményeim.de már ott llátszott az apuka arcvonása.
2010. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 A kérdező kommentje:
akkor ugy látszik az általános panaszok mindenkinél megjelennek, csak valakinél intenzivebbek!!! én sem panaszkodhatom, mert hál Istennek a picurral minden rendben van, ami pedig rám kihat azt elviselem! Nekem olyan dokim van aki 3 hetente ultrahangoz és minden egyes alkalommal 4D-t is csinál. utoljára 20 hetesen voltam, de akkor nem volt nagyon kiveheto szegénykém, de nem sokára megint megyek, remélem akkor majd jobban látom ot! és az AFP-s eredményeitek jok lettek??? viszont kellemes babavárást :)
2010. jún. 3. 13:44
 30/106 anonim ***** válasza:
Mint a legelso valaszolo:szept.21-re vagyok kiirva,4.baba lesz.Fiu, pont mint a testverei.
2010. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!