Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama, aki...

Van itt olyan kismama, aki Egerben fog szülni augusztus végén, szeptember elején? én augusztus 30-ra vagyok kiírva.

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is augusztus 30-ra vagyok kiírva:)

És egerben fogok szülni.

Te hogy érzed magad,hogy telnek a napjaid?

2010. jún. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!!!


De jó, akkor lehet találkozunk?

Én jól vagyok, kinél fogsz szülni?

Tudod a babád nemét? nekem kisfiú lesz...

2010. jún. 18. 17:28
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia megint én vagyok!


Van fogadott orvosod? Én Kelemen Zsoltnál szülnék...

Dolgozol még?

2010. jún. 18. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is kisfiú lesz,Kristóf:)

Ti tudjátok már a nevét?

Én Vargához járok,de nem magánba,hanem sztk-s rendelésre mezőkövesdre.Nem lesz fogadott dokim,max szülésznőn gondolkozunk.

Én az elejétől nem dolgozom,itthon vagyok veszélyeztetettként,6 hétig vérezgettem,meg volt már egy vetélésem is két éve.

Te még dolgozol?Apás szülést terveztek?Mekkora volt legutóbb Neked a pici?Én 2 napja voltam uh-n miskolcon,akkor volt 1400 gr.Kicsit sokallom hogy a 18.hét után csak a 32.héten van uh,akkor is kb 3 percet voltunk bent,inkább elmentünk 4d-re is,legalább tudjuk hogy rendben van minden:)

Én már nagyon várom hogy elteljen az a pár hét,és itt legyen velünk a kisfiunk,de gondolom ezzel Te is így vagy.

Ti megvettetek már mindent Neki?

2010. jún. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!!!


Megnéztem jött-e válasz, örültem neki.

Nekünk meg Márk lesz a baba és igen még mindig dolgozom, de már csak két hétig.


Képzeld nekem is volt már vetélésem, sajnos kettő is, az egyik 2008. október, a másik 2009. februárjában, és hát mi is nagyon várjuk a picurt.

Mi is voltunk 4 d-n Egerben, ennek már legalább jó egy hónapja, súlyt akkor nem néztek, de most olyan 1-1,5 kg között lehet.

Sok mindent kaptunk már, apróságok is vannak már, meg babakocsi, nagyjából ennyi, most fogunk még nekiállni, ha már én sem dolgozom.

Mennyi idős vagy? én pár nap múlva 32....

2010. jún. 19. 18:09
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy igen, apás szülést tervezünk.

És már nagyon várom a 32. heti Uh-ot, bár tudom, hogy pár perc az egész (sajnos)

2010. jún. 19. 18:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!