Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes aggodalom?

Természetes aggodalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


ez lenne az első babánk, én 33 éves vagyok. A férjemen kívül ti vagytok az egyetlenek akikkel megosztom ezt a sejtésünket.Tesztet ma tervezünk venni. (mi az ami este is elvégezhető bizonyosan?)


kicsit butuska a téma kérdése tudom, hisz 98% hogy terhes vagyok. legalábbis a tünetek alapján. Hétfőn kellett volna megjönnie a havimnak-nem jött meg. Ég a gyomrom esténként, pár napja már szinte az elalvásban is zavar, plusz olyan émelygésféle is van. Vagy 2-3 hete már a buszon reggel is émelyegtem, ami nem is olyan mint a hányinger, de mintha egy nagy góc lenne a torkomban.(ez csak most ugrott be a napokban) A napi reggeli Wc elmarad, mégsem szorít a nadrág. Azonkívül ami szintén gyanus, hogy imádtam az édességet, ám most mintha nem nagy örömet okozna az evésük.Esténként pedig az ágyban fekve mintha magasabb lenne a vérnyomásom, a pulzusom emelkedett mindenképpen.S még reggelhez tartozik hogy éhes vagyok ami rám nem volt jellemző reggel fél hétkor.


Kicsit megrémít a ránk váró felelősség, és az hogy nem vagyok már oly fiatal. Természetes hogy ilyen aggódások eszembe jutnak? Mikor forduljak orvoshoz?


Folsavot szedek már 2-3 hónapja készülve a terhességre, más vitamint nem szívesen szednék.(ezt a nyáron felkeresett orvos is támogatta)

Van hogy vigyorognék ha erre gondolok, de van hogy sírhatnékom van. hogy tudom ezeket a változásokat is kiküszöbölni. Sajnálatos módon régen depressziós majd pánikos voltam.


nyugtassatok meg hogy csak túlaggódom magamat! :-)


szívesen olvasok jó tanácsokat, ötleteket.


köszönöm


egy 33 éves (remélhetőleg) kismama


2010. jan. 13. 09:25
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%

Hellóka!

Én nem vagyok éhesebb, mint szoktam, de jó étvágyú voltam mindig is. A cigit, hogy letettem híztam rögtön 5 kilót(1hét alatt), de most úgy tűnik nem hízok ilyen mértékben már.

Dokihoz mikor mész?

Amúgy merre laksz?

Nem gyújtottál rá ugye??? K

2010. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok! szia K :-)


cigi még mndig csak a táskámban lapul, hozzá sem nyúltam szerda óta :-)


dokihoz úgy két hét múlva mennék, akkorra talán már talán számításaim szerint olyan 5 hetes leszek. a férjem akkor fog tudni velem jönni, s szeretném ha ott lenne az első alkalomnál :-)

2010. jan. 15. 08:11
 63/63 A kérdező kommentje:

nos, a ma (szombat) reggeli tesztem is + lett! :)


köszönöm mindenkinek a támogatását, nagyon jó egészséget és könnyű szülést kívánok az előtte állóknak!


sziasztok

2010. jan. 16. 12:38
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!