Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes aggodalom?

Természetes aggodalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


ez lenne az első babánk, én 33 éves vagyok. A férjemen kívül ti vagytok az egyetlenek akikkel megosztom ezt a sejtésünket.Tesztet ma tervezünk venni. (mi az ami este is elvégezhető bizonyosan?)


kicsit butuska a téma kérdése tudom, hisz 98% hogy terhes vagyok. legalábbis a tünetek alapján. Hétfőn kellett volna megjönnie a havimnak-nem jött meg. Ég a gyomrom esténként, pár napja már szinte az elalvásban is zavar, plusz olyan émelygésféle is van. Vagy 2-3 hete már a buszon reggel is émelyegtem, ami nem is olyan mint a hányinger, de mintha egy nagy góc lenne a torkomban.(ez csak most ugrott be a napokban) A napi reggeli Wc elmarad, mégsem szorít a nadrág. Azonkívül ami szintén gyanus, hogy imádtam az édességet, ám most mintha nem nagy örömet okozna az evésük.Esténként pedig az ágyban fekve mintha magasabb lenne a vérnyomásom, a pulzusom emelkedett mindenképpen.S még reggelhez tartozik hogy éhes vagyok ami rám nem volt jellemző reggel fél hétkor.


Kicsit megrémít a ránk váró felelősség, és az hogy nem vagyok már oly fiatal. Természetes hogy ilyen aggódások eszembe jutnak? Mikor forduljak orvoshoz?


Folsavot szedek már 2-3 hónapja készülve a terhességre, más vitamint nem szívesen szednék.(ezt a nyáron felkeresett orvos is támogatta)

Van hogy vigyorognék ha erre gondolok, de van hogy sírhatnékom van. hogy tudom ezeket a változásokat is kiküszöbölni. Sajnálatos módon régen depressziós majd pánikos voltam.


nyugtassatok meg hogy csak túlaggódom magamat! :-)


szívesen olvasok jó tanácsokat, ötleteket.


köszönöm


egy 33 éves (remélhetőleg) kismama


2010. jan. 13. 09:25
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon kíváncsi vagyok! Szoríííítok nagyoooon!
2010. jan. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok lányok, asszonyok!


Nos, itt vagyok..... ++++++++++++++


de ez még halovány jelecske volt, gondolom mert este van. a Control csík az jó éles volt, a terhességi csík fele olyan éles. vasárnap ismétlünk, de azt hiszem most már hihetünk benne!


mivel mi a szülőkkel lakunk, így velük is közölni kellett, mert látták hogy sunnyogunk a férjemmel valamiben. Éppen rágyújtottak....kivettem szájukból a cigit, beoltottam és letettem az asztalra egy világoszöld kis zoknit és mondtam: van úgy 8,5 hónapotok hogy leszokjatok a cigiről. Apu egy másodperc alatt felfogta és sírva kérdezte: ez komoly???? :-) annyira imádom őket. alig hitték el, így kivittem nekik a tesztet...


Köszönöm nektek hogy mellettem voltatok, találkozunk még itt az oldalon, hisz biztosan lesznek kérdéseim!


KÖSZÖNÖM :-D


már csak azt a kritikus 3 hónapot vészeljük át. persze ezernyi kérdés motoszkált bennem, még a kétségbeesés is, hogy most mi lesz???? De tudom bármi van, csak idejövök közétek és ti segítettek túllépni a kétségeken!


puszi nektek

2010. jan. 13. 18:48
 43/63 anonim ***** válasza:
100%
Hellóka! K-vagyok.Nagyon gratula!!! Néha írok majd ide, hogy hogy vagy úgyhogy nézegest majd ezt a kérdést. Holnaptól nuku cigi??? K
2010. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

Szia K!


hazafelé elszívtam a cigimet, így már mától nuku cigi :-)


köszönöm hogy figyelsz rám, annyi sok kedvességet kaptam így ismeretlenül is tőletek, hogy az nagyon jó érzés!


Á.

2010. jan. 13. 18:57
 45/63 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok Kismami:)
2010. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 A kérdező kommentje:

Megyek, egy kicsit ápolom a férjem lelkét is. egy percünk volt egymásra! :-)


köszönöm nektek a drukkot! :-D


Á.

2010. jan. 13. 19:05
 47/63 anonim ***** válasza:

Szia!

:-)

Én is gratulálok Nektek!!!

És hidd el, jobb lesz mindenkinek cigi nélkül.

Szorítok, hogy problémamentes legyen a terhességed, szép legyen a szülésed, és gyönyörű, egészséges kisbabád legyen!

Puszi: Edit

2010. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon örülök, hogy + lett a teszt! Gratulálok Nektek!!! Kívánok Neked boldog, probléma (és cigiI mentes terhességet és egy egészséges kisbabát!!!!a 4 gyerekes anyuka Majd én is visszanézek néha, ha tudok, segítek :)
2010. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

sziasztok!


köszönöm mindenkinek hogy gondoltatok rám. Elkel majd az a segítség, a tesóm gyermeke "legutoljára" 12 éve volt kisbaba! :-)


szép napot nektek, és jó egészséget.

2010. jan. 14. 07:51
 50/63 A kérdező kommentje:

Apropó!


tegnap este mentünk haza a férjemmel. Hatkor még elszívtam a cigimet, mert azért nem akartam inni előre sem a medve bőrére....azóta semmi, és bevallom elég nehéz. bennem van a mozdulat, a gondolat, a rituálé. Van nálam cigi és gyújtó is, úgy indultam el, de nem gyújtottam rá. s tudom ez a pár óra még semmi, és nagyon drukkolok magamnak is hogy sikerüljön nem rágyújtanom!

2010. jan. 14. 07:53
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!