Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre vár valaki babát?...

Novemberre vár valaki babát? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Családnak, barátoknak elmondtatok már? Első baba vagy tesó?

#November 2014 #novemberi baba
2014. ápr. 15. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
én írtam a császáros csajszinak. húú ez kemény menet lehetett, nem irigyellek!!!!és tényleg ez, hogy Angliában hogy mennek a dolgok szerintem nagyon rossz.Azért lehetne még egy uh a végén, és méhszáj vizsgálat is.én félek a császártól, nyilván a picikém egészsége a legfontosabb, sőt nekem már elég érett a lepényem , most emiatt rettegek és csak nov.17-ére vagyok kiírva szóval .mindegy milyen szülés lesz csak egészség legyen.kitartás csajok már nem kell sokat várnunk!
2014. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
12-es vagyok.A csàszáros történet kemény nagyon! Kitartást mindenkinek! Én 7-re vagyok kiírva uh alapján, mensi szerint holnapra. :-)
2014. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:
Sziasztok az én pici lanyom november 4en megszuletett♡
2014. nov. 6. 14:43
 54/63 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Gratulálok! Én ma voltam dokinál. Méhszàj felpuhult, 1,5 cm, végig nyitott szûk 2 ujjnyira, tiszta magzatvíz. Ahogy vizsgált, csodálkozom, h nem szültem meg. :-) Màr nagyon várom a kicsit, már mindenki tûkön ül. Mindenki írjon, h megszületett a babája! Kèrdezõ, milyen volt a szülèsed? Mekkora lett a baba?
2014. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:
Nagyon gyors szülés volt.egykor értem kórházba, kettőkor szuloszoba es haromnegyed négykor megszuletett.Teljes gatvedelemmel sikerült.kicsi lányom 2550 gramm.mindenkinek drukkolok akinek még most jon.
2014. nov. 6. 20:57
 56/63 anonim ***** válasza:

38-as (császáros) vagyok. Gratulálok!!

Én 2 éjszakával ezelőtt egész éjjel jóslóztam. Vagyis akkor még nem tudtam, hogy csak jóslók. Először 6 percenként, majd 5 és végül 3 percenként jöttek, de teljesen elviselhető fájdalom volt. Azért hajnalban mondtam a férjemnek, hogy inkább menjünk be a kórházba, mint hogy baj legyen. Végül minden rendben volt, baba jól van, méhszáj 2 cm és teljesen zárt és a jóslók kerek 24 órán át tartottak. Még azért 2 hetet bent maradhatna a kislányom, még csak 36+3 hetes vagyok.

Szorítok mindenkinek! Kérdező neked mégegyszer gratulálok és jó babázást kívánok!! :)

2014. nov. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ""ZS" vagyok, én jöv.hét szerdára vagyok kiirva, de eddig még semmi, babó jó sokat mocorog még odabent, jól érzi magát :) Jóslóim sincsenek. Méhszáj nálam is felpuhult, majdnem 2 ujjnyira nyitott. Keményedek sokat, ezenkivül semmi. Remélem könnyü szülés lesz. :) Már nagyon várjuk a picit :) kedves kérdezö, gratulálok a kislányodhoz! :)
2014. nov. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
Huhhuh, nekem ma hajnalban távozott a nyákdugó.... most várunk, fájások nincsenek, csak keményedek, remélem már nem kell sokat várnunk. :)
2014. nov. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. 8-àn Megszületett a kicsi fiam.
2014. nov. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
11.-én megszületett a mi kis hercegnönk! :) "ZS"
2014. nov. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!