Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre vár valaki babát?...

Novemberre vár valaki babát? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Családnak, barátoknak elmondtatok már? Első baba vagy tesó?

#November 2014 #novemberi baba
2014. ápr. 15. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
Igen, mert a baba méretei alapján a doki ennyinek állapított meg, egyébként meg az utolsó menstruációt nézve (mert elvileg onnantól számítják a terhességi heteket) ma lennék 12 hetes és a 40. hét pedig október 30-ra esik! Tehát végülis nem nagy az eltérés, mert -4 nap (annyival kisebb gondolom)... Egyébként meg nem tudsz adni arra az időpontra, amikorra kiírnak, mert elöbb is jöhet, meg késöbb is..:) "E"
2014. ápr. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:

a 2-es R vagyok. Megvolt a 12. heti ultrahang. Mindent rendben találtak. :-)

És kiderült, hogy 11+6 vagyok menzesz szerint, de a méreti alapján meg 12+3. Ez jelentheti azt, hogy korábban jön, mint a kiírt időpont? Tudom, hogy jöhet korábban mindentől függetlenül is, de az érdekel, hogy akinek idősebbnek mérik a babáját azok a babák valóban előbb is jönnek mint a kiírt időpont?

2014. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 A kérdező kommentje:
Szia R.jo hír hogy minden rendben! Komolyan ennyire be tudják pontosítani az ultrahangon, napra pontosan? Hol voltal uhn? (Nekem az első lányom kiirt napon született amúgy.
2014. ápr. 17. 15:05
 24/63 anonim ***** válasza:

A méretei alapján azonosítják be gondolom. Ezt írták a papíromra, hogy menstruációs ciklus szerint 11+6, de méret szerint 12+3. Bár szerintem ez is csak saccolás.

Én nem Magyarországon élek, kicsit más is itt a terhesgondozási rendszer.

2014. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
Sziasztok November 8 ra vagyok kiírva.
2014. jún. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 A kérdező kommentje:
Sok idő eltelt ki hogy bírja így a majdnem finisben? Hol szültok? Fiu vagy lány? :-) mi kislányt várunk még egész jól vagyok csak a hátam fáj meg a csontjaim a medencénél. Írjatok kismamik.puszi mindenkinek
2014. okt. 4. 12:52
 27/63 anonim ***** válasza:

Szia! Én november 5-re vagyok kiírva. Szerdán voltam uh-n, 2402g-ra becsülték, kislányt várunk. :) elég nehéz már, főleg éjszaka átfordulni egyik oldalról a másikra. :) valószínűleg császározni fognak mert faros a kincsem és első baba. Te hogy érzed magad? Hogy fogják hívni a picit?

35hkm

2014. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:

Szió, én november 12.-re vagyok kiírva. Nincs már sok hátra! :)

Én egyre nehezebben viselem, sokszor érzem nagyon nehéznek a pocimat, és ha sokáig kell valahol állnom, akkor hamar elfáradok, és le kell ülnöm. Pár hete kínoz a gyomorsav is, egyik hajnalban ki is kellett mennem, mert olyan rosszul voltam. A pici sokat mozog a pocimban, sokszor kinyomja magát, az egy kicsit kellemetlen, mert feszül. Egyébként minden rendben van, hál istennek nem volt semmi gond a terhességemmel eddig. Nálunk első baba, kislányt várunk! :)

2014. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
Ja igen, az lemaradt, hogy éjszakánként szinte már egyáltalán nem tudok aludni, ha 3 órát sikerül aludni, az már valami. Fájnak a csontjaim, a medencém, a csípőm, mindkét oldalam zsibbad, mert ugye háton nem tudok/szabad aludni, és a forduláshoz külön haditervet kell állítani! :) Ja, és borzasztóan hiányzik már egy jó nyújtózkodás!! :) előző voltam
2014. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
27-es vagyok. A fordulás külön tornagyakorlat nálam is :) fel kell ülnöm hogy egyik oldalról a másikra forduljak
2014. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!