Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre vár valaki babát?...

Novemberre vár valaki babát? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Családnak, barátoknak elmondtatok már? Első baba vagy tesó?

#November 2014 #novemberi baba
2014. ápr. 15. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
Akár csak magamat olvasnám. :) November 13-ra vagyunk kiírva. Kislányom hála istennek végig alussza a pociban az éjszakát, de ez a forgolódás az keserves. Ha a jobb oldalamról fordulok a balra akkor még hagyján, mert megkapaszkodom az ágy szélébe, de ha meg sikerül akkor meg elkezdi nyomni a hólyagot a pici feje, így meg aztán kelhetek fel pisilni. Aztán mire megint sikerül úgy helyezkednem az ágyba, hogy jó legyen, rittig elkezdek olyan szinten zsibbadni, hogy nem tudok visszaaludni. Úgyhogy ez van, de ezt a kis időt, már féllábon is kibírjuk. De ha tovább kellene azt sem bánnám. A lényeg hogy itt van velünk sok év sikertelenség után. Februárban a második lombik programunk eredménye. :)
2014. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 A kérdező kommentje:
Akkor mindannyian ugyanúgy vagyunk..nekem is november 13 a nap.Mindenem nyomja és alig kapok levegőt. Lányom is nagyon várja a húgát, a János kórház ban szülok majd.Ti már mindent beszereztetek?
2014. okt. 4. 19:24
 33/63 anonim ***** válasza:
Gratulálok a babához. Én egyre jobban izgulok fòleg a császár miatt, de már mindent megadnék hogy a karomban tarthassam a pindurimat :)
2014. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
Hááát, igazából nem is tudom, hogy MINDEN megvan-e! :) A legfontosabbak, babakocsi, mózeskosár, kiságy, pelenkázó, rucik minden mennyiségben, kistakaró, hálózsák, krémek, fürdető, ezek már igen, majd pelust kell még venni, meg nem is tudom. Mellszívóm is van már, lassan a kórházi táskát is be kéne csomagolnom :) November 1-től költözünk, szóval nem unatkozok, lassan itt is pakolászni kéne össze. Aztán az új házban is ugye rengeteg tenni való lesz, na de nem baj, a baba már az új házba érkezik :) Én is nehezen kapok egyébként levegőt, olyankor nem tudom, hogy merjek-e fújni az asztma pipámból, vagy ne. (28,29 válaszoló voltam, egyébként ZS. ) :)
2014. okt. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
27es válaszoló vagyok. (A) már minden megvan, pelus is van de abból kell még venni. Nekem is van asztma pipám (ventolin). Nekem azt mondta a tudogondozoba az orvos hogy használhatom. Volt még egy pipám (symbicort) azt már rég nem használom de ha kéne akkor azt is használhatnám. Úgyhogy ha a kettő közül van valamelyik neked is akkor nyugodtan használd. :)
2014. okt. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
Nekem is ventolin van, nekem is azt mondta a védőnő, hogy lehet használni, de nem igazán szeretném. Amikor már tényleg nagyon nehezen veszek levegőt, akkor fújok egy picit. Rég nem kellett hál istennek használnom, de mostanában egyre többször előjön ez a gondom. Mintha valaki ülne a mellkasomon! De azért köszönöm az infót! :) "ZS"
2014. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
sziasztok.becsatlakoznék november 17-re vagyok kiírva:) nekem fáj mindenem és skszor légszomjam van ja és kislányt várok:) nagyon sok kislány lesz idén!:)
2014. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Még én sem írtam ide. :) December 1-re vagyok kiírva, de november 24.-e környékén lesz progis császárom. Kislányt várok én is! :)

Sokan írtátok, hogy fáj a derekatok, csipőtök, hát nekem is. Én sem bírok megfordulni már az ágyban, csak kínok között. De hát ez van, majd ezen is túl leszünk. :)

A babaruhák kimosva, kivasalva már a szekrényben vannak, már csak a piperéket, pelust kell beszereznem.

Lassan összerakom a kórházi pakkomat is.

A légszomjat nekem a vashiány okozza, de amióta szedek bogyót, kicsit jobb.

Boldog babavárást kívánok mindenkinek, így az utolsó pár hétre! :)

2014. okt. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
Na és nektek mik lesznek a kôrházi csomiban? Mert én azt sem tudom mivel, hol kezdjem! :) "ZS"
2014. okt. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
kórházi csomiba teszek: picinek peus, törlőkendő, popsikrém, textilpelus , magamnak betét bugyik köntös evőeszközök tányér pohár wc papír, wc ülőke, wc fertőtlenítő kendő(pécsi kórház iszonyat!) innivaló, hálóing , bár azt adnak ott ezért nem veszek inkább valami naci pólóval, papucs, törcsi 2-3 db, tisztálkodó szerek .szemceruzám és szemöldökceruzám is viszem, nem kényesség miatt hanem akkor érzem jobban magam ha kicsit valahogy kinézek:). nagyjából ennyi.biztos van amit kifelejtettem, nekem is első baba szóval majd aki már többször szült biztos segít nekünk:)
2014. okt. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!