Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberre vár valaki babát?...

Novemberre vár valaki babát? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Családnak, barátoknak elmondtatok már? Első baba vagy tesó?

#November 2014 #novemberi baba
2014. ápr. 15. 21:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Semmi se vált be nekem. egyik nap a gyömbérkeksz jó volt, másik nap meg azt is kihánytam. próbáltam a citromos vizet, kólát, sósrudat, B6+ vitamint, narancsot, almát... Valami még jobban is felkavarta a gyomrom és még nagyobb hányingert is csinált. Tűrtem. Ettem egy kekszet, hánytam, vártam kicsit, ettem újra egy kekszet. Ami még megmaradt bennem az a banán, a benne lévő b6 vitamin miatt ajánlják is rosszullétre, a savas gyümölcsök (naracs, alma)nagyon rosszul estek. és én úgy csináltam, hogy mindjárt az ágy mellett tartottam kekszet, hogy amint kinyitom a szemem már rágcsáljak is, mert enélkül a konyháig se jutottam volna el, annyira szédültem és annyira émelyegtem. A 9.-10. hét környékén kezdett javulni a helyzet.
2014. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
November 7-én jön a kistesó már van 2 nagyobb fiam, egy 5 és egy 3 éves. Már mindenki tudja, még pár barát nem, de mindenkinek személyesen akartuk elmondani. Két éve próbáljuk összehozni tavaly volt 2 vetélésem úgy hogy most csak pozitív gondolatokra törekszem. Terhességi tünetek közül szinte az összeset produkálom, ingerlékenység, aluszékonyság ,hányás, hányinger, úgyhogy teljesen kész vagyok. Semmi nem hasznàl.
2014. ápr. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
Sziaszzok! November 17re vagyok kiirva, most 9 hetes vagyok :) második baba, kislányom 16 honapos. Már mindenki tudja, első babanal mi sem mondtuk el sokáig, de most az első uh után már szinte mindenkinek :) május 9en megyek a 12 hetes uhra. Sokat emelygek és rettenetesen fáradt vagyok de a kislányom miatt nem tudok pihenni szinte semmit. Elég nehéz igy, remélem hamar elmúlik. 23 hónap lesz köztük :) félek tőle kicsit de azért várom is :)
2014. ápr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Hu akkor ahogy olvasom mindannyian küzdünk a hányinger ellen rendesen.Akinek második vagy tobbedik baba, a nagyobb tesónak is elmondtatok? Nalunk van a családban skorpió, hát néha nem egyszerű eset, mit gondoltok, hogy kis skorpió fog érkezni (legtöbbünnknek, ha jól olvasom)? Én úgy érzem "felkothetem a gatyát":-)
2014. ápr. 16. 07:03
 15/63 anonim ***** válasza:
Most léptem a 9. hétbe. Kb. nov. 19 lesz a nagy nap. A 7. héttől napi 3x is hánytam, fogytam is. Az alma néha segít. Most aggódom, mert 2 napja enyhültek a tüneteim. Már csak hányinger van, és alig érezhető mellfájdalom. Annyi rosszat olvasni arról, hogy észrevétlenül elhal a baba. Azért parázom ennyire, mert első baba, 7 év után sikerült lombikkal. Egyébként család tudja, és a kollégáim. Judit
2014. ápr. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Második/többedik gyereknél tényleg nem egyszerű a hányinger. Nekem a citromos víz sokszor használt, de volt hogy csak rosszabb lett tőle. Mostanra szerencsére már jobban vagyok.

Kistesónak próbálom esti meseként adagolni. Nem tudom, hogy mennyit ért meg belőle (15 hónapos), de én úgy veszem észre, hogy érti. :) Kérdeztem, hogy emlékszik e, amikor ő bújt ki anya pocakjából. Bólogatott. :) Ki tudja, talán tényleg emlékszik. :)

2014. ápr. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én október 30-ra vagyok kiírva, úgyhogy abból november is lehet...:) Most vagyok 11+2 hetes, első babát várjuk..:) Jövőhét kedden lesz a 12 hetes uh., de nem tartok tőle, mert tudom, hogy minden rendben lesz...:) Mi már az első dokilátogatás alkalma után elmondtuk a családnak, a 7. héten!:) A barátok a 8. hét után tudták meg.. "E"
2014. ápr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
Ja, nekem az 5. - 8. hét között voltak egésznapos hányingereim, meg puffadtam nagyon, aztán a 9. héttől kezdtek javulni a tünetek, most már csak közbe-közbe jön elő a hányinger..:) "E"
2014. ápr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 10+7 hetes vagyok. November 5re vagyok kiírva. Igazából reggelente addig van hányingerem amíg nem eszek valamit :) a melleim néha érzékenyek. Őszintén szólva roszabbra számítottam. Szedem az Elevitet. 28-án kell mennem uh-ra. Legutóbb 3án voltam, 26mm a picuri.
2014. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 anonim ***** válasza:

Érdekes ez, hogy aki 11+2 hetes azt október 30-ra írták ki, én meg 11+5 vagyok és november 1-re, tehát idősebb terhességet későbbre írtak ki nálam. Ez mitől függ?

Amúgy épp azon gondolkodtam, hogy felköthetjük a párommal a gatyaszárat a kis skorpióval. Én oroszlán vagyok, párom bak. Így sem egyszerű párosítás ez, és ehhez jön még egy skorpió! De ha csak egy héttel is korábban érkezik, akkor mérleg lesz.

2014. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!