Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2014 szeptemberi babások hogy...

2014 szeptemberi babások hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

mit vitamint szedtek?tünetek?

nekem erős hányingerem van a nap 24órájában, szédülök fáradt vagyok,a derekam fáj és a melleim nagyon feszülnek.



2014. jan. 16. 09:55
 61/119 anonim ***** válasza:

Igen ez igy van. De a lenyeg, hogy egeszseges legyen. Kislanynak is nagyon orulnek. A nagy lanyom fiut, a kicsi lanyt szeretne. :)

Ti mit szeretnetek?

2014. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/119 A kérdező kommentje:
mind 1 csak egészséges legyen :) az én családomba mindig lány volt az első, pároméknál pedig fiú. kíváncsi vagyok :) mind a 2nek nagyon örülnénk :)
2014. jan. 22. 10:31
 63/119 anonim válasza:
Sziasztok! Gratulálok mindenkinek!!:) én tegnap csináltam 2 tesztet, mindkettő pozi lett:)! Még orvosnál nem voltam. Kb most lehetek 5 hetes.
2014. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/119 A kérdező kommentje:
Szia. Gratulálok :) üdv a kismamik között :) mikor tervezed hogy mész dokihoz?:)
2014. jan. 22. 14:44
 65/119 anonim válasza:
Hát szivem szerint már ma is mentem volna:) csak kicsit félek tőle mert a lányomra pl azt mondták hogy nincs is. 5 olyan gyógyszert szedettek velem amit terhesen nem is lehetett volna:( de hál istennek erős volt már akkor is így nem lett baj.
2014. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/119 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Eszti vagyok


Kedves Kérdező akkor csak 1 baba lesz? Másik felszívódott?


Nekem 5+3-nál volt 11mm-es petezsák, szívhang nem volt, embrio sejthető volt. Ezen senki se izguljon!


FKKTorp: Nekem a fiamnál volt, hogy az elején 2 naponta véreztem, Duphastont szedtem (olyan mint utro) és nem lett baj. Pihenj (FEKÜDJ) amennyit csak tudsz, én csak zuhi + wc miatt kelhettem fel. MagneB6-ot is csókold be nyugodtam, mellette vitamint, és midnen rendben lesz.

A fenyegető vetélést azért írták rá, mert ez a helyzet, DE! a valóságban nem olyan ijesztő a helyzet mint ahogy leírva látszik. Ebből sok%, hogy baba lesz, csak nyugi, és pihenj. És természetesen NO HÁZASÉLET! (ha az orvos nem mondta, akkor erőteljesen tanácsolom - orgazmus könnyen idézhet vetélést)


Én pénteken megyek orvoshoz, akkor 6+3 leszünk, remélem minden rendben lesz, és lesz szívhang. Már kaparom a falat, hogy legyen már pééénteeek! Szurkoljatok kérlek!!!


Mindenkinek szép estét!

2014. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/119 A kérdező kommentje:

Szia. igen egy baba van. amúgy kedden 5+4esnek számoltam magam.

Nagyon drukkolok pénteken :) én pénteken a vérképemért megyek és a dokihoz :) intézzük a kiskönyvet :)

2014. jan. 23. 07:11
 68/119 FKKTorp ***** válasza:
Eszti, köszi a bíztatást. Én amennyit csak lehet fekszem. Tegnap is csak a dokinál voltam lent meg egy hipergyors vacsit főztem. Mára csak a fekvés van, főznöm nem kell. Szépen szedem a bogyókat, és pihenek. Éjjel semmi nincs, sőt még a reggeli első pisinél se, de után majdnem minden alkalommal van a wc papíron. És tegnap meg ma is a 2. mosdó látogatásnál több volt a papíron. Lehet hogy ami éjjel összegyűlt az jön ki ilyenkor? :S Nagyon remelém hogy holnap mindent rendben találnak és lesz szívhang, akkor nagyon nagyon megnyugodnék. Nem lenne jó ha sokat kéne itthon lennem táppénzen (a pénz miatt), de ma már mondtam a kis lakónak hogyha ezen múlik, akkor legyen, én itthon maradok csak baj ne legyen. Nagyon örülünk neki és szeretnénk ha velünk maradna. Amúgy nekem eddig csak barna volt, ma amikor a több jött, abba mintha lett volna kis rózsaszín (de lehet én láttam rosszul a fényben), de lekopogom eddig semmi tényleges piros vér, és remélem nem is lesz! Annyira jó lenne ha ez is elmúlna.
2014. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/119 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

Tegnap voltam orvosnál, 6 hetes a pici szerelmem :)

szívhang sajnos még nem volt :/ kedden kell visszamennem vizsgálatokra, és remélem akkor már hallom a szívdobogását :)

Boldog baba várást mindenkinek :)

2014. jan. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/119 FKKTorp ***** válasza:
Pbeuska, gratulálok! :)
2014. jan. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!