Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2014 szeptemberi babások hogy...

2014 szeptemberi babások hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

mit vitamint szedtek?tünetek?

nekem erős hányingerem van a nap 24órájában, szédülök fáradt vagyok,a derekam fáj és a melleim nagyon feszülnek.



2014. jan. 16. 09:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/119 A kérdező kommentje:
2. én is attól félek hogy felszivodik az egyik :/ bár 1 babának is nagyon örülnénk. Azért bízom az ikrekben :)) kedden megyek vissza hátha többet fogok tudni akkor leszek kb 5+4. :)
2014. jan. 18. 10:43
 32/119 A kérdező kommentje:

FKKTorp más tüneteid is vannak? pihenj sokat én is azt teszem amikor csak tudom. :)

nálam mondjuk mindegyik tünet nagyon intenzív :/

2014. jan. 18. 10:45
 33/119 anonim ***** válasza:

Ha mindegyik tüneted nagyon intenzív, azt azért veheted jó jelnek! 8-)))

1 hete még brutálisan voltam én is!

Egyébként - csak mondom - hogy a terhességek egy része ikresnek indul, és aztán az egyik felszívódik. Állítólag a 8. hétig szívódhatnak fel.

Drukkolok nektek, hogy maradjon a 2 baba, ha azt szeretnétek! Az biztos, hogy az ikergyerekek, hát az egy ééééletforma 8-P

Szerintem is pihenj, szedj vitaminokat, hadd válogathassanak azok a 'kölkök' miből! Tenni ennél többet most szeritem nem tudsz.

Viszont ezt nem értem. Szóval, hogy-hogy akkor leszel 5+4? Bocsánat, lehet nem olvastam megfelelően vissza, de mikor volt utoljára (vagyis mikor fogant)?

2014. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/119 A kérdező kommentje:
december 13án volt utoljára menzeszem..az nem alakukt jol dec 8.án kellett volna megjönnie az orvos azt mondta babánk lesz de 13án begörcsöltem.mint kiderűlt kései peteérésből volt és nem maradt meg. most 10.én kellett volna azaz múlthét pénteken. Kedden erős pozitívat teszteltem és szerdán is.
2014. jan. 18. 15:02
 35/119 FKKTorp ***** válasza:

Tegnap előttig mindjárt megjön érzésem volt, aztán tegnap előtt bekeményedett a mellem, de tegnapra már jobb volt, és ma szédülök. Pihenek amennyit csak lehet, de még senki nem tudja, így mások előtt nem akarok lebukni.


Drukkolok hogy megmaradjon a 2 baba.

2014. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/119 A kérdező kommentje:
nekem egyfolytába bekeményedik állítólag normális :) pihizz is :) és csak a pozitív gondolatok legyenek benned :) Köszönöm és én is drukkolok hogy nálad minden rendben legyen :)
2014. jan. 18. 19:45
 37/119 FKKTorp ***** válasza:

Igen, én is így tudom hogy ez rendben van. Férjem szerint még most kemény csak nem annyira mint tegnap előtt. Én nem érzem már úgy, inkább csak a bimbó érzékeny nagyon ami fel is tűnik.

Pihenek, ma delután még aludtam is van 1-1,5órát. :)

A szédülés is vajon rendben van?

Amúgy én csak pizitívan állok hozzá. Mindennek rendben kell lennie, de azért egy picit bennem van a félsz, hogy minden jó lesz-e jövő pénteken, de valahányszor eszembe jut, próbálom elhesegetni, hogy ne agyaljak. Bár magamat ismerve csütörtökön nem fogok aludni, vagy nagyon nem jól, mert nagyon várom hogy pénteken kimondják, minden oké, és halljam az a kis heves dobogást. Erre koncentrálok csak hogy így kell lennie.

2014. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/119 A kérdező kommentje:
Nekem enyhültek a tünetek. Már csak a mellem érzékeny és fáj neg csak nagyon ritkán van hányingerem, sokat eszek és fáradt vagyok ez minden. ez nem jelent rosszat ugye? mármint hogy nem olyan intenzívek a tünetek. Szedem a Gravidát az is segíthet?
2014. jan. 19. 20:45
 39/119 FKKTorp ***** válasza:
Nekem is enyhültek a tünetek. A mellem sem annyira kemény, a szédülés teljesen elmúlt. Mondjuk ma reggelre eléggé feszül a hasam, de vettem be magnéziumot, remélem majd hat. Lehet hogy az hogy este elbíztam magam hogy nem kell napi két szem, azért érzem most ennyire.
2014. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/119 A kérdező kommentje:
ma reggel hányingerrel keltem és szédüléssel,hol jobban vagyok hol nem. holnap megyek dokihoz már akig várom :)
2014. jan. 20. 09:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!