Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor bejelentettetek a...

Amikor bejelentettetek a fonokotoknek a terhesseget, hogyan alltak hozza? Pozitivan vagy negativan? Mikor betanitottatok a helyetteseteket nem ereztetek kigolyozva magatokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom en olyan furcsan erzem. Mikor bejelentettem egeszen pozitivan alltak hozza, ill megbeszeltuk h felev utan otthonrol 2 napot bedolgozok, igy mindannyian jol jarunk. Ma a fonokom kozolte, h felem helyeznek vkit, akinek az elso hat honapban a feladata h az en hianyomat potolja, es utana kinojje magat, fokeppen egy regionalis poziciora. Eloszor megkonnyebbulest ereztem hisz, csomo stressz lejon rolam, mert ezt a funkciot sosem tudtam betolteni ido hianyaban ill ovi miatt az idosebb kislanyomnak nem tudok ropkodni regiok kozott, es nehez iranyitani igy a dolgokat. Belatom en ezt a feladatot nem tudom es nem is kivanom ellatni a csaladom rovasara. Viszont megkerdojelezi bennem a jovot a cegnel. Sajnos itt egy ev a szulesi utana donteni kell. Kilepni nem akarok, mert akkor elvesztem a jussomat, tehat rugjanak ki es fizessenek ki vegkielegitessel.

Ti h erezttetek? vagy csak ne gondoljak ra es oruljek h hamarosan nem kell bejarnom?

Masik gond h epitkezni akartunk es en keresem a tobb penzt, csak ferjem fizujabol nem tudnank fizetni a magasabb hitelt. Gondolkodtam h valami uzletbe belevagni es ha legalabb a fele bejon annak amit keresek akkor nem azt mondom h gazdagok leszunk de okesan megelunk.


2013. dec. 4. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerencsés helyzetben voltam,nálunk bevett szokás,hogy aki elmegy terhesszabira,annak a helyére határozott időre vesznek fel valakit,így ha jelzi a gyeden levő nő,hogy jönne vissza,akkor van helye.

(bár rendesek a határozott idejűvel is,mert ha van üresedés más helyen,akkor oda átteszik)

2013. dec. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemtől szemben nagyon kedvesek voltak és velem örültek, a hátam mögött azonban olyanokat mondtak, hogy csak ahhoz volt eszem, hogy felcsináltassam magam és hasonló szépek. Mi megállapodtunk abban, hogy fél év után visszamegyek dolgozni, félig itthonról távmunka keretében.
2013. dec. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Abszolút pozitívan álltak hozzá, meg is lepődtem, nem vesznek fel mást a helyemre, "szétdobják" a feladataimat a kollégák között. (Mondjuk ők nem annyira örülnek neki.) Persze én is aggódom, mi lesz ha visszamegyek, majd meglátjuk. A főnökömnek nagyon szimpi volt, hogy a 37. hétig szeretnék dolgozni. (Még 1,5 hétig kell húznom az igát :))
2013. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!