Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2014 szeptemberi babások hogy...

2014 szeptemberi babások hogy érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

mit vitamint szedtek?tünetek?

nekem erős hányingerem van a nap 24órájában, szédülök fáradt vagyok,a derekam fáj és a melleim nagyon feszülnek.



2014. jan. 16. 09:55
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/119 FKKTorp ***** válasza:
Fel a fejjel, lesz ez még jobb! Majd mindenképp írj majd hogy mi volt a dokinál. Én is nagyon várom már a pénteket, én akkor megyek.
2014. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/119 anonim ***** válasza:

Szia :)

mi volt az orvosnál? Van már szívhang a picinek?

Bea

2014. jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/119 anonim ***** válasza:

2-es vagyok (továbbiakban Eszti)

FKKTorp: Én is pénteken megyek vissza az orvoshoz, hát már meg vagyok veszve, hogy legyen szívhang. Nagyon várom. Az előző terhességem zűrös volt, most is kissi macerásan indul, de bizakodunk.


Kedves kérdező: Mi újság?


Eszti

2014. jan. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/119 FKKTorp ***** válasza:

Sajnos nem nincsenek túl jó híreim... :(

Tegnap este voltunk az ügyeleten, mert ahogy haza értem pisilés után a WC papíron barna maszatot találtam. :( Megvizsgáltak, és kaptam utrogestant. A babát még nem látta, csak 11 mm-s petezsákot és benne szikhólyagot (bár ez csak a leletről derült ki), azt mondta hogy megfelel 6 hetes terhességnek csak az aggasztó hogy nem látja benne az embriót... Napi 3*1 utro és 3*2 magneb6. Remélem nem lesz több gond. :'( Nagyon megijedtem. :'( És a leleten a diagnózis sem biztat (fenyegető vetélés), de azt mondta a doki hogy megtámogatjuk a gyógyszerrel és ebből még lehet gond nélküli terhesség. Nagyon remélem hogy így lesz. :')

1 hét múlva írt kontrollt, de pénteken megyek a saját dokimhoz, remélem addigra minden rendben lesz és elmúlik ez a barnázás is. :(

2014. jan. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/119 A kérdező kommentje:

én itt vagyok a dokinál, ezren vannak :/

nyugodj meg nem lesz semmi gond :) drukkolok nagyon!!!!!!

2014. jan. 21. 09:12
 46/119 anonim ***** válasza:

Kedves FKKTorp!

Probálj nem idegeskedni. A legfontosabb, hogy nyugodj legyél, hátha nem lesz a késöbbiekben probléma, és csodás babád lesz! Kitartás! Elhiszem, hogy nehéz napjaid-heteid lesznek, de próbálj meg, pozitív maradni.

Bea

2014. jan. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/119 A kérdező kommentje:
Végeztem a dokinál :) 41mmes uterusba helyezkedik el 11mmes petezsák. 1baba van. holnap vér és vizelet vizsgálat és pénteken megyek vissza nőgyógyászhoz a kiskönyv miatt :)
2014. jan. 21. 11:10
 48/119 anonim ***** válasza:

Gratulálok :)

boldog babavárást

Volt szívhang? Én holnap megyek orvoshoz

Bea

2014. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/119 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) nem volt még , azt mondta a doki hogy ezzel a géppel csak a 8 hétben lehet hallani a szívhangot, az még 2 hét :)
2014. jan. 21. 11:16
 50/119 FKKTorp ***** válasza:
Gratulálok! Nekem is pont 11mm-s petezsákot mértek tegnap, csak még nem látta benne az embriót.
2014. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!