Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma volt babaváró bulink és...

Ma volt babaváró bulink és megittam kb 2 pohár bort (boros pohár, a kisebb fajta). Lehetséges, hogy "berúgott" a babám?

Figyelt kérdés
Csak mert most olyanokat csinál, mint még soha. Úgy kinyomja magát, hogy szinte szétpattan a hasfalam tőle, és belül érzem, ahogy az oldalamnak támasztja a lábát. És nagyon élénk, erőteljes mozdulatokat végez, eddig nem volt ilyenre példa. Szerintetek megérezte a bort és attól ilyen? Ittam már terhességem alatt bort is, sört is, persz nem sokat, de még sosem "állt így fejre" tőle....

2012. okt. 7. 01:06
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
16%

Nem hiszem el,hogy nem lehet kibírni 9hónapot sör és bor nélkül!

Szánalmas!! Más a széltől is óvja a picikéjét,mégis előfordul,hogy sajnos baj lesz... Az ilyenek meg.....

Szívből kívánom,hogy ne legyen semmi gond a picivel,hisz ő nem tehet róla,hogy az anyja egy felelőtlen............................!!!!!!!

2012. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
69%
Úristen mennyi ostoba p...a.
2012. okt. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
26%
21-es te vagy a szánalmas hogy ilyen undorító módon ítélkezel mások felett.
2012. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat! :) Mint mondtam, 2 pohárral ittam, abból is a kisebb fajtából, tehát az annyi mint egy nagy pohár (hangsúlyozom, hogy borospohárról van szó, nem vizespohárról vagy söröskorsóról). Azt is írtam, hogy ittam már a terhességem alatt bort is, sört is, az előbbit orvosi utasításra, az utóbbit a budavári sörfesztiválon, az is 2 dl volt, a meggyes izesítésűből, amiben (megkérdeztem) alapból kevesebb alkohol van, mint a normál sörben.


Azoknak, akik azt mondják, hogy lőjjem be magam és szívjak el egy doboz cigit mellé, csak mondom, hogy nem nyúlok drogokhoz, ebbe pedig a gyógyszerek is beletartoznak, úgyhogy aki ezt mondta és közben bevesz egy panadolt mert fáj a bucija, az szégyelje el magát, mert az is drog, csak úgy mellesleg. A cigit pedig egy évvel a babaprojekt előtt letettem, úgyhogy szintén nem kell pampogni arról, hogy mennyire vagyok felelőtlen, vagy sem. A kérdés amúgy sem ez volt, hanem az, hogy lehetséges-e hogy a babám megérezte-e a bor hatását.


Végül pedig a túlzott koplalás, vagy zabálás is ugyanolyan káros a terhesség során, ha nem jobban. Mert ugye a sok elvetemült bio-mami kérkedik azzal, hogy húhh, hát egész terhességem alatt híztam két kilót, de arról már nem szól a fáma, hogy milyen komplikációk léptek fel a szülés, vagy akár a terhesség során. Ugyanez a dagiknál, akik azt vallják, hogy hát ha jól esik, és kívánom, akkor miért ne, aztán meg cukorbetegek lesznek, a baba meg 4 és fél kilósan jön a világra.

De ide tartoznak azok is, akik nem bírnak ki 9 hónapot szex nélkül, mert viszket a p.nájuk, és utána meg bőgnek, hogy jaaaaj, hát véreztem közösülés után, ártottam vele a babámnak? Szóval az ilyeneknek csak gratulálni tudok! Szóval ha ti megköveztek engem azért, mert megittam a 8 hónap alatt egyszer-egyszer egy kis alkoholt, akkor én meg ezekért kövezlek meg titeket (és akinek nem inge, ne vegye magára!)


Szép napot, boldog babavárást, könnyű szülést, jó babázást mindenkinek!


33 hkm

2012. okt. 7. 13:41
 25/51 anonim ***** válasza:
17%

23as! Melyik része volt az "ítélkezés" ?!

ja,hogy szerinted az oké,hogy terhesség alatt többször igyunk több pohár sört,bort... hát egészségetekre! igyatok! sőt új kutatások szerint a cigi és a pálinka a tuti!!!

2012. okt. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
61%

Sajnálom, kedves kérdező, ha szerinted elítélendő, hogy én ha magas a vérnyomásom, és egész nap az ájulásig fáj a fejem migrénesen, be merek venni gyógyszert. Szó szerint bekakiltam, ahogy elájultam, annyira fájt már.


Végülis a babának biztosan tök egészséges az ilyenkor fellépő oxigénhiányos állapot.


Én nem ítéltelek el az alkoholért egy szóval se, nem is ítéllek el érte, és csak a fogyasztott cukormennyiségre kérdeztem rá, hogy nem lehetséges-e, hogy attól.


Nagyon sajnálom, hogy megpróbáltam úgymond kiállni Melléd, mikor megosztottam az én orvosom véleményét, aki az ország egyik legjobb klinikáján szülész.

2012. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

Nem értem miért teszel fel kérdést,ha gyakorlatilag csak azt a választ fogadod el, amit hallani szeretnél!!


Lorette111, teljesen egyetértek!!!! és az első 1-2válaszolóval is!

Azt meg nem értem miért undorító,ha valaki egy kérdésre megírja a véleményét,hisz azért van ez az oldal,mert hála az égnek nem vagyunk egyformák és különbözik a véleményünk!!

Szép napot nektek!!!

2012. okt. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
25%
27es válaszolónál és 21-nél a pont!!!
2012. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Kedves 26-os, innod kellett volna inkább egy pohár bort :D Ne vedd fel, viccelek, én próbáltam észérvekkel elmondani a véleményem, de nem segít, mert ez azt jelenti szemét vagyok.
2012. okt. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
39%
W.T.F.?
2012. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!