Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ez? (Egyre több...

Miért van ez? (Egyre több abortusz?! )

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy míg egyre több nő bármit megtenne azért, hogy gyereke születhessen, amellett úgy veszem észre elég sokan folyamodnak abortuszhoz?!


Komolyan érdekel! Persze az egészségügyi okból történő terhességmegszakítást meg tudom érteni. A többi esetről írnátok véleményeket!



2012. márc. 17. 16:15
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Kedves Viki!


Nagyon sajnálom!Én azért bízom a csodában!


4 gyerekes

2012. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnálom, hogy ez történt Veled. Nekem 18 éves koromban volt egy missed ab-om, ez az eljárás technikailag ugyanúgy zajlik ,mint az abortusz. Az én esetemben a petezsákban nem volt embrió, én akkor nem is szóltam erről a történetről a szüleimnek... De még így is megviselt. Bárki bármit mond, a mai eljárásoknak hála nagyon nagyon jó eséllyel lehet még majd gyereked a későbbiekben. Én abban is hiszek, hogy a mostani kis lélek, aki anyukájául választott vissza fog térni hozzád alkalmas időben, amikor már önállóan tudsz dönteni, nem kiszolgáltatva a szüleidnek. Én most, 24 évesen várakozom az első kisbabámra. Kitartást Neked! Ha bármiben tudok segíteni, vagy csak biztató szavakra van szükséged nyugodtan írj!
2012. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

Kedves Viki!


Sajnállak titeket, nagyon sajnálom, hogy ilyen szomorú helyzetbe jutottál végül!! Imádkozom értetek, és kívánom, hogy fel tudd dolgozni a babád elvesztését, nyerj megbékélést, és lehessen majd később kisbabád! Ha majd gondjaid lesznek a gyászban, nyugodtan keresd meg Singer Magdolnát, ő egy pszichológus, és ilyen csoportokat működtet, nézd meg a honlapját (singermagdolna.hu)

Isten áldjon!

2012. márc. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Viki!


Nagyon szurkolunk!

Akárhogy is lett a vége, nyugodtan írd meg ide!

Senki nem fog Rád haragudni.

De talán tudunk segíteni a meghallgatással, akik tényleg komolyan vettük a vágyadat.

Várunk vissza!

2012. márc. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 Orsi_ ***** válasza:

Szia Viki!

A babad mar él, igy szüleid és te is csak két lehetöség között valaszthatnak: élö baba: (örökbeadni vagy felnevelni, mindkettö nehéznek tünik) vagy halott baba: (ez a megoldas az elöbbieknöl szazszor nehezebbnek tünik).

Sajnalom, remélem a sok nehéz megoldas közül sikerül elérned, hogy ne a legnehezebbet eröszakoljak rad a szüleid!

Ez a Te döntésed, akkor is, ha ök csak ezt az utat latjak, akkor is a te döntésed lesz, hogy kiallsz-e a babaert vagy nem.

Sok eröt kivanok, és tényleg jelentkezz barhogy is alalkulnak a dolgok és bennük a te döntésed.

Orsi

2012. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem, hogy ez a megfelelő hely most itt arra, hogy arról beszéljen bárki ennek a fiatal lánynak, hogy a babája már él, ezzel is nehezítve az amúgy is szörnyű helyzetét, amit egy nőnek sem kéne átélni, ilyen fiatalon pedig végképp nem.

Most már, hogy így alakult, tényleg a felépülésre, feldolgozásra kell koncentrálni, nem az önmarcangolásra.

2012. márc. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 Balintu válasza:
Azt írod, nem tudnád megtartani úgy, hogy emiatt a szüleid "tagadnak ki". Inkább szeretnéd egy életre meggyűlölni őket azért, mert erre kényszerítettek? Melyik tart tovább szerinted?
2012. márc. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
47%
Kedves Viki! Megértem a döntésedet, de hidd el, nem az önmarcangolásra hív az, aki a gyermeked érdekeit nézi. Ő tényleg él, s a babának tényleg jobb még az örökbeadás is. Küzdj és bízva, bízzál. Veled vagyunk!
2012. márc. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Lehet már túl is van rajta:(((
2012. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

Sziasztok, most értem haza nemrég a kórházból. Testileg egyáltalán nem fájt de lelkileg nagyon megviselt. Az orvosom nagyon sokat segitett, lányaként nézett rám, amikor már ott feküdtem de még nem altattak végig puszilgatott, meg nagyon törődött velem. Amikor fölkeltem csak nagy ürességet éreztem és rádásul a szobatársaim 6 és 9 hónaposak voltak. Hétfőn már mehetek suliba és remélem akkor majd elterelem a gondolataimat és könnyebb lesz. Most még nehéz, de remélem egy 4-5 év múlva visszatér hozzám a kisfiam (mert éreztem, biztos vagyok benne hogy fiú volt)


Viki

2012. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!