Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltatok, amikor kiderült...

Mit szóltatok, amikor kiderült a babátok neme? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:20
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
88%
Elsőnél kisfiút vártunk, azt is éreztem, az is lett.Második előtt jósoltak ingával, és kislányt jósoltak, így beleéltem magam, hogy lányom lesz.Apa meg főleg!Terhes lettem, de én kisfiút éreztem, és minden bizonnyal az is lesz!Így egy kicsit fura volt, hogy belénbeszélték, hogy lányunk lesz, de ebben mi is hibásak vagyunk, hogy egy ingának hiszünk!Na, mindegy, ugyanúgy örülünk a kisfiúnak, és most így jobban átgondolva, én inkább fiús anyukának érzem magam.
2012. febr. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
89%

három fiam van-lesz- harmadik még pocakban, de mind a háromszor nagoyn örültem neki, hogy fiuk, ha lányok lettek volna is örültem volna. Mindegy- akármik is, ajándékok ők!! És a lényeg, hogy egészségesek!! :)

Nem voltam harmadjára csalódott, hogy harmadjára nem kislány lett! :)

2012. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
79%
20-as vagyok.Ez most már tényleg nagyon gáz!Eljutunk odáig, hogy most már semmilyen ártatlan kérdésre sem mernek majd válaszolni az anyukák, mert néhány "jószándékú" itt éli ki magát. Első sorban nem a kérdező előtt kell hasznosnak bizonyulnia a válasznak? Azt hiszem már semmi jelentősége nincs a százalékoknak, a legrosszabb százalékkal bíró a legőszintébb.Talán még egy-két őszinte válasz és oda a renomém... :-)
2012. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Én már régóta fordítva nézem a pontozást, sokszor azok a legnormálisabbak akiknek a legkevesebb pontjuk van, mert nem csak nyaliznak a nagy többségnek, hanem őszintén válaszolnak vagy leírják a véleményüket. Nem kell foglalkozni a pontokkal. Úgy lenne az egész reális, ha indoklást is kéne írni a pontozás mellé.
2012. febr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Babi0906 ***** válasza:
82%
Sziasztok. Én új vagyok az oldalon, nem tudom, hogy működik ez a pontozás. Én azokat a válaszokat pontozni amiket tényleg hasznosnak tartok, vagy szimpatizálok a véleménnyel. De én nem azért válaszolok egy kérdésre sem, hogy pontot kapjak. Általában a tapasztalataimat szeretném megosztani hát ha másiknak is a hasznára válik.
2012. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon örültem/örültünk. Kislányt vártunk és az is lett :)))!
2012. márc. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
én speciel bőgtem bánatomban, amikor kiderült hogy lány és azt gondoltam, nem tudok majd felnőni a feladathoz,hogy lányos lányt neveljek viszont férjem kislányt szeretett volna és mivel neki jött össze, nagyon örültem az örömének és tudtam hogy ez még közelebb hozza hozzá az apaságot. 2nap alatt átment rajtam a csalódás és ma már nem adnám 3fiúért sem, ráadásul már most látszik hogy nem barbitípus, tehát valahol én is megkaptam a jó oldalát a dolognak:-)
2012. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Hát én tuti nagyon le leszek pontozva, de akkor is megírom. :)

Világéletemben kislányt szerettem volna, meg sem fordult a fejembe, hogy fiam is lehet. Az uh-n fiút mondtak, úgy voltam vele, hogy tök jó, majd a második kislány lesz és végül is mindegy, csak egészséges legyen. Aztán a másodiknál biztos voltam benne, hogy lány lesz, az uh-n kiderült, hogy ő is fiú. Bevallom őszintén, ott összetörtem. Sírva jöttem haza, csak folytak a könnyeim, annyira lányt szerettem volna. Aztán hozzászoktam a gondolathoz, hogy fiú lesz. Aztán megszületett. Szerintem a sors játszott velem és milyen jól tette. A nagyobbik fiam apás nagyon, de a kicsi rettenetesen anyás, ennyi szeretetet még senkitől nem kaptam, mint tőle! Iszonyatosan imádom és nagyon furdal a lelkiismeret azért, amit anno uh után éreztem, de az érzelmeimet nem tudom megtagadni. Ő az én kis szerelmem! Most várjuk a harmadikat és úgy érzem, mostmár nyugodtan kijelenthetem, teljesen mindegy, hogy fiú lesz-e vagy kislány! :)

2012. márc. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%

egész életemben úgy éreztem, nekem az első gyermekem lány lesz.

egyik reggel, a 8.hét körül felébredtem és az volt az első nagyon erős gondolatom, hogy fiú lesz. nem értettem és nem értem most sem..korábban ez meg sem fordult a fejemben, most meg ha ránézek a kis unisex ruhákra vagy láttuk uh-n vagy csak rá gondolok, mindig azt érzem hogy fiú...még nem tudom, mert 12 hetes múltam, de már nagyon szeretném megtudni mi az igazság..:) nem szeretném az érzéseimmel azt éreztetni vele akaratlanul is, hogy másnak várom, mert mindegy mi lesz, csak egyszerűen "megszállt" ez az érzés és nem múlik...:)

2012. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
43%
egy lány és egy fiú után a sormintát folytatva szinte betegesen lányt szeretnék.......de az uh fiút mond....mit érzek? csalódott vagyok nagyon.....
2012. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!