Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen hol éreztétek...

30 hetesen hol éreztétek mozogni a babátokat, és milyen fekvésű volt akkor?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 29 hetes terhes vagyok és rengeteget mozog,tehát nincs még fix helye. Akkorákat rugdos, hogy a párom is látja, ha a kezét a hasamra teszi.
2012. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
30 hetes vagyok: mindenhol érzem :) Ő már régóta fejvégű fekvésű, ezt érzem is, mintha non-stop a méhszájamat fejelgetné. A popsiját szokta oldalra kinyomni, főleg akkor, amikor a tesói vagy apa odabújik/odateszi a kezét. Amikor két oldalról bújnak hozzám, szabályszerűen hullámzik a hasam, mintha nem tudja eldönteni, hogy kihez bújjon :)
2012. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok. Fejvégű volt végig. A jobb oldalon érzem a hátát, leginkább ott mocorog és a bordám alatt. Bal oldalon egy kicsit csak, oldalt a köldököm magasságában.
2012. jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 30 hetes vagyok, fejvégű a babó, és jobb oldalon a bordám alatt a popóját kinyomkodja, bal oldalon lent pedig piciket rúg, azok a lábai.Na meg gondolom a kezével fejével nekem is fejelgeti a méhszájamat, és néha úgy érzem bepisilek, amikor odavág a hólyagomhoz:))
2012. jan. 31. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!