Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltatok, amikor kiderült...

Mit szóltatok, amikor kiderült a babátok neme? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
81%
Boldog voltam, kislányt vártunk és az is lett, a fiúnak is azért ugyanúgy örültünk volna!!! 23+5hkm.
2012. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
56%
a föld felett jártam és csak lebegtem :) kislányt szerettem volna és az lett. most már 1,5 éves. a férjemnek teljesen mindegy volt. én nagyon örültem hogy az álmom valóra válik, de bevallom a kétség mindig bennem volt egészen addig míg 30 hetesen el nem mentünk a második 4d-re. addig féltem mindig hogy kukaca lesz :)
2012. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%
Nekünk mindegy volt,mivel első baba.De nagyon örültem hogy kislány lett.
2012. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
83%

Az elso babank kislany lett.En is nagyon orultem mikor megtudtuk, mert kislanyt akartam,a ferjem viszont inkabb fiut vart volna,de most nem adna semmiert,2 es fel eves.

Februar vegere varjuk a masodik babank aki szinten kislany lesz, bar szerettem volna most ha fiu lenne, de lehet jobb lesz igy.

2012. jan. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%
Amikor kiderült, hogy kislány, nagyon örültem, és mindenkinek elhíreszteltem, hogy az összes pasit majd együtt fogjuk kidumálni... Amikor kiderült, hogy kukija nőtt a "kislány"nak....... nos.... Akkor kellett egy "B" terv... De nagyon kellett... :)
2012. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
81%

Én kislányt,párom kisfiút szeretett volna "mindig is".

Aztán amikor elkezdünk a babaprojekten dolgozni,úgy éreztem nekem csak fiam lehet,az is lett,már:) 4 hónapos.

2012. jan. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
84%

Mindketten kislányt vártunk, én egyenesen biztos voltam benne, hogy nekem csak lányom lehet (csak egy babát tervezünk).

Naná, hogy kisfiú :)

Először ledöbbentem és csalódott voltam, bármennyire is rosszul hangzik, ez az igazság. Néhány hét alatt megemésztettem a dolgot, és most már nem cserélném le a világ legaranyosabb kislányára sem :)

33 hkm

2012. febr. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
78%

Mi kislányt vártunk, várunk. Az első későbbi UH-n nem látszott a neme, néztük hárman a dokival és nem lehetett eldönteni, akkor már azt mondtam, végülis mindegy, egészséges legyen. Aztán a következőn kiderült, hogy kislány :)

Örültem nagyon. Férjemnek mindegy volt elmondása szerint, de már úgy beszél róla: "a lányom" :)

28 hkm.

2012. febr. 1. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
81%

Amikor az orvos mondta a 18 hetes uh-n, hogy kisfiú, nagyon örültem.Én mindig is úgy terveztem ,hogy egy fiú-1 lány, és a kisfiú az idősebb.

A következő terhességemnél csak akkor tudtuk meg a baba nemét, amikor az orvos kiemelte a hasamból. Úgy éreztem minden álmom valóra vált, Ő ugyanis kislány lett.

2012. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
78%
Világ életemben lányos anyukának képzeltem el magam, valahogy eszembe se jutott, hogy fiam legyen. Férjem is kislányt szeretett volna jobban. Aztán a 14-15. hét felé megszállt valami érzés, hogy ő kisfiú, és egyre biztosabb voltam benne. Úgyhogy nem lepődtem meg, mikor a 19. héten mondták is, hogy kukija van. :) Férjem is teli vigyorral állt a rendelőben, mintha pont így akarta volna. :)
2012. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!