Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltatok, amikor kiderült...

Mit szóltatok, amikor kiderült a babátok neme? Mit éreztetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 22:20
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
78%

Lányt szerettünk volna a párommal, mert egy kislány sem volt a családban, viszont kisfiúból sok volt. Bátyámnak 2 fia van, unokatesómnak 3 fia, másik sógornőméknél 2 fiú. Valahogy úgy éreztem, hogy ezek után muszáj egy lány. :)

S bejött, az egész család nagyon örült. Persze ha fiú lett volna, akkor is örültünk volna, csak valahogy a "társadalmi nyomás" miatt jó, hogy lány lett. :)

Másodjára bármilyen nemű lesz, akkor is boldog leszek.

2012. febr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
83%
elsönél kislányt éreztem és az is lett, másodiknál kisfiút éreztem és a 20. hétben az orvos megállapította, hogy szintén kislány, hát nagyon meglepödtem, de örültem, aztán 4 hét múlva kiderült, hogy az orvos tévedett és kisfiunk született :)
2012. febr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk viccesen alakultak a dolgok. :)

Elmentünk ultrahangra és megmondták, hogy kislány. Apa kicsit csalódott volt, mert kisfiút szeretett volna.

Így alakultak a dolgok, vásárolgattunk a babánknak, sok rózsaszín cucca lett, de az főként a családtagoktól.

Aztán pár ultrahanggal később az orvos kikerekedett szemekkel nézte a képet és csak annyit mondott: Anyuka, jön a kis királyfi. Apa nagyon örült neki, nekem meg egyből az fordult meg a fejemben: jesszusom, csak lány ruháink vannak. :D

Na és akkor ruhavásárlás ezerrel újra, megvettünk mindent a kisfiúnknak,(az utolsó ruhadarabokat a szülés előtt öt nappal szereztük be) aztán helyre álltak a dolgok.

Most kislányt várunk, legalábbis remélem, bár mindegy lenne, mert van kislány és kisfiú ruhánk is. :)

34 hkm.

2012. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
81%
Amikor kiderült hogy 4. babánk is fiú csak egy nagyot nevettem.A rokonok meg viccelődnek hogy majd az 5. bizti kislány lesz.
2012. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
86%
Lányok,őszintén ezekben a válaszokban mi a lepontoznivaló?
2012. febr. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

Van már egy kisfiúnk és most várjuk a másodikat. A férjem, bár soha nem vallotta be, szerintem picit jobban örült volna másodikra kislánynak. De így is imádni fogja, már nagyon várja és sokat beszélget a pocakommal.

Nekem teljesen mindegy volt milyen nemű, csak egészséges legyen. De azért a lehető legkorábban tudni akartam, hogy nunis vagy kukis van odabent. :)

2012. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 Babi0906 ***** válasza:
100%
Hát mi még mindig nem tudjuk biztosan, mivel a picurim már 2 orvost is kijátszott, bár min a 2 azt mondata, hogy talán fiú és az én megérzésem is ez, de ki tudja. Hétfőn megyek uh. ha ott sem mutatja meg magát az sem baj, majd 26-27 héten megyek 4D-re ott már csak nem tudja annyira takargatni magát. Remélem :)) Nekünk egyébként teljesen mindegy csak egészséges legyen, bár inkább fiús anyának tudtam magam mindig is elképzelni:D 24+3hkm
2012. febr. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Én sem értem miért kellett lepontozni, mindegyiket olyan jó érzés volt olvasni! :) Vigyázzatok a Babákra, és gratulálok mindenkinek.
2012. febr. 3. 09:59
 29/41 timike26 ***** válasza:
76%
làtom èn kilogok a sorbol....2 fiu utàn is fiut szerettem volna..amikor kiderult hogy kislàny....eloszor elkapott a sirogorcs,nehezen emèsztettem meg.lehet csunyàn hangzik,mindenki itèljen el aki akar,de csak èn tudom mièrt nem akartam lànyt(engem kiskoromban molesztàltak hogy szèpen fejezzem ki magam.ugyhogy persze,orulok,meg a szokàsos"az a lènyeg hogy egèssèges legyen",de azèrt rettegek is rendessen.pedig mèg megse szuletett.asszem most szivessen elkoltoznèk a vilàg vègère.
2012. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiút akartam és azt éreztem,hogy fiú. De kiderült,hogy lány,akkor nagyon nem örültem. Ma már 14 hónapos,persze imádom és nem adnám semmi pénzért.
2012. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!