Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14-15 héten éreztetek már...

14-15 héten éreztetek már odabent valamit? Vagy csak később?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 18:17
 1/8 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy nyilall a hasam alja még,oda le is bele nyilall.Ez normális?
2012. jan. 29. 18:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 14 hetesen éreztem egy kicsit, aztán napokig semmi, majd 16 hetesen már majdnem mindig éreztem, de 18 hetesen már rendszeresen éreztem.
2012. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!És milyen érzés?
2012. jan. 29. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, én csak a 22. héten éreztem a kislányomat mocorogni odabent. Most újra terhes vagyok, azt mondják második babánál hamarabb érzi a mozgásokat a kismama, kíváncsi vagyok. :-)
2012. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 hetesen mocorgást, pici remegéseket, viszonylag rendszeresen, de akkor még volt, hogy kimaradt pár napra. Aztán a 19. hét körül abszolút rendszeressé vált, és rúgás-érzése volt, most a 25. hétben vagyok, és már kívülről is látható, érezhető, szinte hullámzik a hasam, ha beleboxol a picúr! :)) Tegnap az uh-n a vizsgálófejet nem egyszer lerúgta a hasamról... :))
2012. jan. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a kislányomat 14-15. hét között éreztem először. Olyan érzés volt, mintha belülről megbökött volna. Ezt minden nap éreztem onnantól, hogy először éreztem. Most 11,5 hetes vagyok, kíváncsi vagyok, mikor fogom érezni.
2012. jan. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is pont itt tartok a terhességben, ez a második. Elsőnél hátul volt a lepény, és a 16. héten kezdtem érezni, most elől van, úgyhogy kíváncsian várom mikor fogom érezni.
2012. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok mindenkinek,és jó egészséget kívánok! :-) A lepény nekem is elől tapad.Remélem hamarosan érezni fogom :-)Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 31. 15:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!