Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veletek hogy volt? Érzitek/ére...

Veletek hogy volt? Érzitek/éreztétek 5-6-7 hetesen már, hogy lakik odabent "valaki"?

Figyelt kérdés

Olyan érzés, mintha picit feszülne a hasam, vagyis azt érzem, hogy "van".

Nektek milyen volt??

6 hetes vagyok.


2011. jún. 24. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyiknél sem éreztem ilyesmit,a tüneteim is akkor kezdődtek!
2011. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még nem. Talán 10 hetesen kezdtem el hasonlóakat érezni.
2011. jún. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én bizony megéreztem, pedig nem is volt sok esély rá, hogy egyből összejön. Fura érzés volt a hasamba, olyan kicsit telt érzés, picikét szurkáló a méhembe. Mondtam is a lányomnak, és bejött :)

35 h

2011. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes vagyok, és fáj a hasam, olyan mindjárt megjön érzés, már egy hete. Kicsit idegesít is, de azt mondták, amíg nem vérzek normális.
2011. jún. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 hetes és 2 napos vagyok. 2 napja érzem a már említett telt érzést, amolyan alhasi diszkomfortérzés, és sokszor feszül is, mintha előre is, és lefelé is húzná valami.

Mindjárt megjön érzés is van, de az csak nagyon ritkán 1-2 percre.

Boldog babavárást!

2011. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 5 hetes vagyok, és én is úgy érzem néha, mint húznák lefele, meg oldalra a hasam alját, főleg ha kifekszem háton.Na meg ahogy írtad nekem is feszül kicsit. Meg mintha kicsit izomlázam lenne (?) valami ilyen érzés.

Amúgy semmit sem érzek, hogy lenne bent valaki, vagy ilyesmi.

Én már most beszélek hozzá :) De én a teknőseimhez is szoktam például, pedig tudom, hogy nem értik :)) Ez nálam ilyen egyéni zakkantság :)

2011. jún. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!