Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy éreztétek/érzitek magatok...

Hogy éreztétek/érzitek magatokat ebben a szörnyű időben, frontban?

Figyelt kérdés
Én 32 hetes vagyok és teljesen kivagyok. Fáj a fejem, gyenge vagyok, alig élek. Remélem csak a front miatt!
2011. jan. 18. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Most, hogy a híradóba is bemondták a koraszülést a front miatt, mostmár én is elég rosszul vagyok:S
2011. jan. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok második babával. Én meg sem éreztem magamon, csak a 15 hónapos lányomon érzékelem hogy nyűgösebb és rosszabbul alszik.

Nem félek a fronttól. Mikor a lányommal voltam terhes, akkor is rengeteg front volt, mégsem jött előbb.

2011. jan. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 32 hetes vagyok.

Időnként kicsit fáj a fejem, de elhanyagolható. Ahogy ráéreztem, hogy itt az ideje, kértem védőoltást, újra napi 1 tbl. terhesvitamin, + vitaminok. Csupán ezekben bízhatok. A frontok talán nem is annyira viselnek meg, hacsak nem úgy, hogy ingerlékenyebb vagyok és kissé depisebb.

A legnagyobb baj inkább, hogy a kisfiam beteg lett, ma meg már a férjem is lázas és valahogy köszönhető ennek a jó kis változékony időjárásnak egyszerűen nem jövünk ki belőle. Szabályosan üldözési mániám van, hogy ne kapjak el semmit. Igyekszem ezt magamban megélni, de néha kiborul a bili. A férjemnek a frontok miatt fáj a feje, ez is zavar, mert hát azért szívemen viselem mindkettejük sorsát. Nem is kicsit.

Nagyon várom, hogy vége legyen ennek az iszonyat télnek. Vagy mi is ez?!

2011. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tegnap például nagyon rosszul voltam. Ma már javult, nem vészes. De tegnap egész nap kényelmetlenül éreztem magam, a babám is nyomott, nem úgy feküdt, ahogy szokott, és fájt. Éjszaka többször is volt jósló fájásom, plusz magnéziumot vettem be, hogy el tudjak aludni.

Mióta terhes vagyok, nagyon érzem ezeket a hülye frontokat. :(

35 hetes kismama

2011. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

32 hetes vagyok,és ezekszerint megnyugodhatok,h nemcsak én voltam nyomott tegnap egész nap.Fájt a fejem,émelyegtem,és elég sűrűn keményedett a hasam.Azt hittem be kell menni a kórházba,de ma már jobb.

Remélem csak a front,és nem lesz semmi baj.Még korai lenne....

2011. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha nem mondod, észre sem veszem, hogy front van. Viszont már nagyon várom a tavaszt, rossz ez a bezártság. Két gyerkőccel vagyok itthon és a 3.-at várom április végére.

Gondolatban már a nyárban vagyok. Unalmasak, egyhangúak az itthon töltött napok, de megpróbálom szépnek és hasznosnak megélni mindegyiket. Most indult be rajtam a fészek rakó ösztön, amit a férjem próbál elnyomni bennem. Már venném elő a babás cuccokat, de még tényleg nagyon korai.

És én is félek a betegségektől, de szerintem erről a tv tehet a riogatásával. Szép baba várást mindenkinek!

2011. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!